Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,343 kez görüntülenmiş, 186 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Eee niye kemikleri kısa drmis öbür doktor
Bilmiyorum doktorumla konuştuk bana çocuğun 2 hafta kadar geri olabileceğini bunun bir sağlık sorunu olmadığını ve bebekte bu bulgu hariç anormal bir anomaliye rastlanmadığını söyledi sonra sen yine de takipte kal seni biz talip edelim dedi . Ve şeninde boyun uzun değil bebeğin çok uzun olmasını bekleyemezsin dedi ki bebek şuan mesela usg de normal çıktı. O gün tam 29 haftalıktım bebeğin bazı yerleri 28 bazı yerleri 28+4 bir yerinde 27 +4 mü ne çıktı doktorum bir sorun yok için rahat olsun dedi bana . Sağolsun ki

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum doktorumla konuştuk bana çocuğun 2 hafta kadar geri olabileceğini bunun bir sağlık sorunu olmadığını ve bebekte bu bulgu hariç anormal bir anomaliye rastlanmadığını söyledi sonra sen yine de takipte kal seni biz talip edelim dedi . Ve şeninde boyun uzun değil bebeğin çok uzun olmasını bekleyemezsin dedi ki bebek şuan mesela usg de normal çıktı. O gün tam 29 haftalıktım bebeğin bazı yerleri 28 bazı yerleri 28+4 bir yerinde 27 +4 mü ne çıktı doktorum bir sorun yok için rahat olsun dedi bana . Sağolsun ki
Anlamiyom bu doktorları ben benim kız üç kilo dogdu o zaman karnim yoktu dokuz ay boyunca aynı kiyafetlerimi giydim kaç kere baktılar bebeğe en son ufak minyon olur dediler kızım şimdi bayağı uzun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Anlamiyom bu doktorları ben benim kız üç kilo dogdu o zaman karnim yoktu dokuz ay boyunca aynı kiyafetlerimi giydim kaç kere baktılar bebeğe en son ufak minyon olur dediler kızım şimdi bayağı uzun
Aman kim anlıyor ki onları kendi doktorum daha açıklayıcı konuştu benimle düşün . Kadın yeniden detaylıya girmene gerek bile yok dedi . Ve kendi son adet tarihini söyle zaten benim sistemimde de o kayıtlı herhangi bir anormallik olursa gel dedi mesela

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Aynen öyle vallahi
❤❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aman kim anlıyor ki onları kendi doktorum daha açıklayıcı konuştu benimle düşün . Kadın yeniden detaylıya girmene gerek bile yok dedi . Ve kendi son adet tarihini söyle zaten benim sistemimde de o kayıtlı herhangi bir anormallik olursa gel dedi mesela
Ayşenur benim doktor ne dese ben de he He he Ayn diyip geçiyom inanmıyorum 😅😅😅

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız napıyonuz çocuklarınız nasıllar hamiş anneler siz nasılsınız nasıl gidiyor. Bugün ki menünüzde ne vardı ne yapmıştınız??

Neredesiniz çıkın çıkın gelinn😄😄
Ben hiç iyi değilim kuzum ya bogazım çok agırıyor halsizim bi yandan kızım da isal oluyor öksürüp duruyor. Ben de öksürüyorum sürekli karnım patlıyacak gibi oluyor bazen inşallah karnımdaki bebeğe de zarar vermez bu öksürük yutkunur kendi bile bogazım agırıyor bana dua edin

Tüm sayfalar yüklendi.