Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,344 kez görüntülenmiş, 186 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Uyumayan burdaysa sohbete buyursun😄❤
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Arkadaşlar afedersiniz gecede 3 den fazla olunca hamile kalırmıyım eşimle çocuk bekliyorum
Canım eğer yumurtlama dönemin ise yüksek olasılıkla tutar oda Rabbim nasip etmisse Rabbim gönlüne göre versin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi bende kızımı uyutmaya çalışıyorum uyumuyor bir türlü galiba bu günde sabahlıycam🥱🥴😴
Aaa kıyamam ya o saate kadar uyanıkmıydın😁

İyi bende kızımı uyutmaya çalışıyorum uyumuyor bir türlü galiba bu günde sabahlıycam🥱🥴😴
Canım bu arada sen yenimisin hiç görmedim seni buralarda yeni görüyorum.....😊
Hosgeldin canm

Canım bu arada sen yenimisin hiç görmedim seni buralarda yeni görüyorum.....😊
Hosgeldin canm

Ben Ecrin birakacaktim esim yok dedi malum herşeye karışır kendileri
Aslında güzel bir isimdi ama kendisi bilir biarazda senin kararına bakmasi gerk sonuçta eşin tek başına yapmadı ki kızını 😁

Son düzenleme:

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Orda cekirdekmi gördüm çay Alya keşke benim komşum olsaydın burda tanıdığım kadarıyla kafa dengi sin hanımefendi bir kişiligin var

Oyoyoyoy
Teşekkür ederim canım benim ❤️sende benim için öylesin 🌹evet çekirdek olmazsa olmazim 🤣🤣 eşim diyo sende aynı cennet mahallesindeki pembeye benzedin iyice🤣🤣 çayda hiç eksik etmem çok severim ya yüzüm de yağlı sivilce doluyo ona rağmen yiyorum ya

Sümeyra bnde seni merak ettim ya bir ara özelden atarmisin bnde daha atacaktım bak yeni aklıma geldi ama bnle ablamın yanyana fotoğrafı varmi Bi bakayim varsa ondan alayım sana atarım özelden
Bı ara merak ettiğim kişiler oldu baya tepki aldım dahada kimseyi merak etmicem🤣🤣🤣🙊🙊🙊yasakladim artık merak kelimesini bile kendime yasakladim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kız yok bnde öyle bir huy yok sıkma canını sen.....🥰
Allah seni napmasinn emii😄😄😄 güzel değildi zaten bayatti diyo allahim yaa 😅😅😅😅😅yok cnm Vala canım çekmedi sana afiyet bal olsunn

Amin aşk çocuklar nasıl uyudular mı
Ay ben uymuşum ya 😄😄

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Valla uyumuşum 😂😂.
Kız gözüm hep aradı seni Valla ha gelcek ha gelck😁😁🥰

Ay ben uymuşum ya 😄😄
😊normal canm 3 çocuklu annesin yoruluyonn

Teşekkür ederim canım benim ❤️sende benim için öylesin 🌹evet çekirdek olmazsa olmazim 🤣🤣 eşim diyo sende aynı cennet mahallesindeki pembeye benzedin iyice🤣🤣 çayda hiç eksik etmem çok severim ya yüzüm de yağlı sivilce doluyo ona rağmen yiyorum ya

Bı ara merak ettiğim kişiler oldu baya tepki aldım dahada kimseyi merak etmicem🤣🤣🤣🙊🙊🙊yasakladim artık merak kelimesini bile kendime yasakladim
Hahahhah😅😅😅🥴🥴🥴🥴🥴🥴

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

Gün olur bir gün görüşüruz dünya küçük

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız gözüm hep aradı seni Valla ha gelcek ha gelck😁😁🥰

😊normal canm 3 çocuklu annesin yoruluyonn

Hahahhah😅😅😅🥴🥴🥴🥴🥴🥴
Kız Kayra yı uyuttum daha doğrusu mamasını verdim o uyurken kitap okudum azıcık 😂😂 eşimde gelince uyuya kalmışım

Tüm sayfalar yüklendi.