Sorum var Yorgunluk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebrulimeryem tarafından oluşturulan Yorgunluk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,002 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yorgunluk
Konbuyu başlatan Ebrulimeryem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar
O kadar yorgunum ki anlatamam iki gündür doğalgaz Petek boru takıldı oturduğum eve bugünde görümcem bir arkadaşıyla evi dip Bucak temizledi ama 3gunluk yorgunluk beni mahvetti ama kafamdan bir yığın iş bitti 🤭 artık kızım istediği zaman doğabilir 😊🤲
Ne güzel vallahi güle güle otur canım sen işlerini bitirdin benimkiler evde beni bekliyor 😣😣

Ebrulimeryem

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum maşallah. O ev derdi bende de var ya haftaya sıkı bir yeni ev temizliği olacak inşallah Kayra ile halledebilirim
İnşallah tatlım Allah kolaylık versin sanada ben yapacak durumda değildim sağolsun görümcem el attı artık ama ben yapmış kadar yoruldm birde sıcaklar eritti beni
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne güzel vallahi güle güle otur canım sen işlerini bitirdin benimkiler evde beni bekliyor 😣😣
Allah razı olsun canım rabbim kimseyi darda koymasın hele hamilelikte çok zor iş yapmak

Maşallah canım ev temizliği biz kadınların kaçınılmaz sonu 🤦🏻‍♀️ bakalım ben ne zaman yapabileceğim
Maalesef öyle rabbim hepimizin yardımcısı olsun 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah tatlım Allah kolaylık versin sanada ben yapacak durumda değildim sağolsun görümcem el attı artık ama ben yapmış kadar yoruldm birde sıcaklar eritti beni

Allah razı olsun canım rabbim kimseyi darda koymasın hele hamilelikte çok zor iş yapmak

Yaa benim eşim hariç kimse de yok

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Amiinn inşallah canım

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar
O kadar yorgunum ki anlatamam iki gündür doğalgaz Petek boru takıldı oturduğum eve bugünde görümcem bir arkadaşıyla evi dip Bucak temizledi ama 3gunluk yorgunluk beni mahvetti ama kafamdan bir yığın iş bitti 🤭 artık kızım istediği zaman doğabilir 😊🤲
Rabbim salıkla vaktinde gelmiyi nasib etsin İnşaAllah canım 🙏🤲🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar