Sorum var Yorgunluk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebrulimeryem tarafından oluşturulan Yorgunluk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 998 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yorgunluk
Konbuyu başlatan Ebrulimeryem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hastalıkla uğraşıyoruz kuzum. Benim dikişler, ödem bi yandan ayaklarım 38 numaradan 43 numaraya çıktı. Bebişte sarılık oldu kendimi düşünemiyorum artık bebiş iyi olsun yeter diyorum sürekli hastaneye git gel yapıyoruz
Kuzum ya Allah kolaylık versin şifa versin inşallah 🙏 tez zamanda toparlanır siniz inşallah kuzum benim 🤲 ödemlerin için doktorunla görüş kuzum belki bı tavsiyesi olur

Ebrulimeryem

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim salıkla vaktinde gelmiyi nasib etsin İnşaAllah canım 🙏🤲🥰
Amin inşallah 🤲🤭
Rabbim salıkla vaktinde gelmiyi nasib etsin İnşaAllah canım 🙏🤲🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hastalıkla uğraşıyoruz kuzum. Benim dikişler, ödem bi yandan ayaklarım 38 numaradan 43 numaraya çıktı. Bebişte sarılık oldu kendimi düşünemiyorum artık bebiş iyi olsun yeter diyorum sürekli hastaneye git gel yapıyoruz
Ayyy canım çok geçmiş olsun rabbim tez zamanda şifa versin inşallah hamilelik ayrı zor sonrası ayrı zor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum ya Allah kolaylık versin şifa versin inşallah 🙏 tez zamanda toparlanır siniz inşallah kuzum benim 🤲 ödemlerin için doktorunla görüş kuzum belki bı tavsiyesi olur
Amin Allah razı olsun çiçeğim. Doktoruma danıştım 1 aya geçermiş takılan serumlardan kaynaklı olmuş gebeliktede böbreklerimde protein kaçağı vardı oda ödemi tetiklemiş en son ayaklardan geçiyormuş ödem işte

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Amin Allah razı olsun çiçeğim. Doktoruma danıştım 1 aya geçermiş takılan serumlardan kaynaklı olmuş gebeliktede böbreklerimde protein kaçağı vardı oda ödemi tetiklemiş en son ayaklardan geçiyormuş ödem işte
Kuzum mümkün olduğunca ayaklarını 30 derece yüksekte tutmaya çalış ödemin hızlı dağılır 🙏

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum mümkün olduğunca ayaklarını 30 derece yüksekte tutmaya çalış ödemin hızlı dağılır 🙏
Yapıyorum çiçeğim yavaş yavaş azalmaya başladı çok şükür. İlk zamanlar hiç yürüyemiyordum bile. Lakin dikişler hareketsiz kalıp ayağa kalkınca ağrıyor, ödemdede sürekli yatmam gerekiyor. Benim işler hep ters gidiyor bakalım 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar