😔 yoruldum artik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan 😔 yoruldum artik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,721 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😔 yoruldum artik
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 36 gün önce doğum yaptim üçüncü gün dikişlerim. Şişti o zamanda buraya yazdım bi türlü geçmedi şişi hala şiş krem yazdı geçen gün bir ay kullan geçmese gel tekrar duzelticez dediler piskolijm bozuldu artık aynı şeyleri yaşayacağim Diye .artık ağrıdan acıdan da geçtim tekrar dikis atilirsa bir iki gün dinlenmek için bana kim bakacak ya yine şişerse akıl verin bana 😔😪😪😪

...

Moderator
Mod
rank
Arkadaşlar 36 gün önce doğum yaptim üçüncü gün dikişlerim. Şişti o zamanda buraya yazdım bi türlü geçmedi şişi hala şiş krem yazdı geçen gün bir ay kullan geçmese gel tekrar duzelticez dediler piskolijm bozuldu artık aynı şeyleri yaşayacağim Diye .artık ağrıdan acıdan da geçtim tekrar dikis atilirsa bir iki gün dinlenmek için bana kim bakacak ya yine şişerse akıl verin bana 😔😪😪😪
İnşaAllah öyle birşey olmaz canım.İyi düşün iyi olsun.Üşütmemeye çalış.fazla ayakta kalma.ağır kaldırma.düzelir inşaaAllah kuzum.Rabbim şifa versin.

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
İnşaAllah öyle birşey olmaz canım.İyi düşün iyi olsun.Üşütmemeye çalış.fazla ayakta kalma.ağır kaldırma.düzelir inşaaAllah kuzum.Rabbim şifa versin.
Sağ ol canim allah razı olsun ama dinlenmek mümkün değil bebeğim ikinci gün sarılık oldu her gün hastanelere git gel sonra enfeksiyon nedeniyle kuveze aldılar git gel 3 yaşında kızım var onulada ben ilgileniyorum doğum yaptığım ikinci gün ayaktayım hala ayaktayım 4 saat uykuyla bütün gün ayaktayım 😪😪

...

Moderator
Mod
rank
Sağ ol canim allah razı olsun ama dinlenmek mümkün değil bebeğim ikinci gün sarılık oldu her gün hastanelere git gel sonra enfeksiyon nedeniyle kuveze aldılar git gel 3 yaşında kızım var onulada ben ilgileniyorum doğum yaptığım ikinci gün ayaktayım hala ayaktayım 4 saat uykuyla bütün gün ayaktayım 😪😪
Geçmiş olsun canım.Neden enfeksiyon kapmış bebeğin dedimi doktor.Rabbim yardımcın olsun.Tez zamana herşey düzelir inşaAllah.💐

Nazende

Kayıtlı Üye
rank
Sahipsiz ligi çok iyi bilirim , hastaneden çıkar çıkmaz mutfağa yemek yapmaya girdim , annem geldi sağolsun ama oda hastaydı kıyamadım , şu an bende düşünüyorum Allah korusun hasta falan olsam yatmaya hakkım yok , oğlum okula gidiyor onun dersleri , ev , yemek , Allah yardım etsin bizlere , kaynanam burda ama asla gelmiyor , yardımı yok , doğum yapan birine bir tas çorba bile şifa gibi geliyor , yalnızlık zor çok zor 😢Allah hepimizin yardımcısı olsun

Esinecrin

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam ya... annem kayınvaliden ya kimse yokmu.... Kocan izin alsın. Böyle olur mu. Tek başına yapma. Az nazlı ol. Güçlü kadını hep çok yorarlar.

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam ya... annem kayınvaliden ya kimse yokmu.... Kocan izin alsın. Böyle olur mu. Tek başına yapma. Az nazlı ol. Güçlü kadını hep çok yorarlar.
Kayanam var ben ölsem kapımı açmazlar ama iyi oldugumdada hep benden gidip hizmet etmemi isterler doğuma gittim geldim çocuğum yogum bakımda on gün kaldı beni aramadılar üstelik dayımın geliniyim annem geldi bi hafta baktı bana ama oda yaşlı hastaya bakacak durumda değil eşim de benim robot olmamı bekliyor ac susuz uykusuz hep çalış diyor ailesi kıymet vermediği için oda vermiyor izinli gunlerdede çeker gider gece 3 4 gibi sonra gelir bana faydası yok😔😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim canım benim.Rabbim şifasını versin tez zamanda.inşaAllah herşey düzelirde rahata kavuşursun kuzum💐
Inşallah canim benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim canım benim.Rabbim şifasını versin tez zamanda.inşaAllah herşey düzelirde rahata kavuşursun kuzum💐
Inşallah canim benim
Sahipsiz ligi çok iyi bilirim , hastaneden çıkar çıkmaz mutfağa yemek yapmaya girdim , annem geldi sağolsun ama oda hastaydı kıyamadım , şu an bende düşünüyorum Allah korusun hasta falan olsam yatmaya hakkım yok , oğlum okula gidiyor onun dersleri , ev , yemek , Allah yardım etsin bizlere , kaynanam burda ama asla gelmiyor , yardımı yok , doğum yapan birine bir tas çorba bile şifa gibi geliyor , yalnızlık zor çok zor 😢Allah hepimizin yardımcısı olsun
Aynı durumdayız öyle kaynanalar mezarında rahat uyumasınlar

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim korusun inşallah oyle bır sorun yaşamazsın cnm çok geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar