😔 yoruldum artik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan 😔 yoruldum artik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,740 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😔 yoruldum artik
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kayanam var ben ölsem kapımı açmazlar ama iyi oldugumdada hep benden gidip hizmet etmemi isterler doğuma gittim geldim çocuğum yogum bakımda on gün kaldı beni aramadılar üstelik dayımın geliniyim annem geldi bi hafta baktı bana ama oda yaşlı hastaya bakacak durumda değil eşim de benim robot olmamı bekliyor ac susuz uykusuz hep çalış diyor ailesi kıymet vermediği için oda vermiyor izinli gunlerdede çeker gider gece 3 4 gibi sonra gelir bana faydası yok😔😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Inşallah canim benim

Inşallah canim benim

Aynı durumdayız öyle kaynanalar mezarında rahat uyumasınlar
Çok üzüldüm ya Allah yardımcınız olsun yani bu hayallerle evlenip yuva kurmuyoruz ki nedrn bukadar yük kadının omzunda ilgide yok umarım eşinizde nalar düzelir

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim korusun inşallah oyle bır sorun yaşamazsın cnm çok geçmiş olsun
Inşallah canim çok sağ ol

Çok üzüldüm ya Allah yardımcınız olsun yani bu hayallerle evlenip yuva kurmuyoruz ki nedrn bukadar yük kadının omzunda ilgide yok umarım eşinizde nalar düzelir
Doğum yaptim eve geldim bana dediği laf bir tek sen mi doğum yapıyorsun o an aklıma gelen tek şey acaba bir gün elden ayaktan düşersem bu adam bana nasıl bakar 😪 eskiden böyle değildi eşim ailesi yüzünden huzurum kalmadi gifitkce dahada beter oluyor

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 36 gün önce doğum yaptim üçüncü gün dikişlerim. Şişti o zamanda buraya yazdım bi türlü geçmedi şişi hala şiş krem yazdı geçen gün bir ay kullan geçmese gel tekrar duzelticez dediler piskolijm bozuldu artık aynı şeyleri yaşayacağim Diye .artık ağrıdan acıdan da geçtim tekrar dikis atilirsa bir iki gün dinlenmek için bana kim bakacak ya yine şişerse akıl verin bana 😔😪😪😪
Rabbim sifa versin canim cok uzuldum😔

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Doğum yaptim eve geldim bana dediği laf bir tek sen mi doğum yapıyorsun o an aklıma gelen tek şey acaba bir gün elden ayaktan düşersem bu adam bana nasıl bakar 😪 eskiden böyle değildi eşim ailesi yüzünden huzurum kalmadi gifitkce dahada beter oluyor
Herkesin bir derdi var benimde kendi ailemin sözleri maddiyata değer vermesi zoruma gidiyor ama Allaha şükür eşimle iyiyiz eş daha önemli sonuçta bir ömrü paylaşacaksınız beraber evlat yetiştirecek siniz sonradan akıllananlarda var beşki anlar hatasını ilerde

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 36 gün önce doğum yaptim üçüncü gün dikişlerim. Şişti o zamanda buraya yazdım bi türlü geçmedi şişi hala şiş krem yazdı geçen gün bir ay kullan geçmese gel tekrar duzelticez dediler piskolijm bozuldu artık aynı şeyleri yaşayacağim Diye .artık ağrıdan acıdan da geçtim tekrar dikis atilirsa bir iki gün dinlenmek için bana kim bakacak ya yine şişerse akıl verin bana 😔😪😪😪
Kimse yok mu yanında ailen kayinvaliden ☹️☹️ inşallah biran evvel iyileşirsin üzme kendini güzel düşün inşallah iyi olacaksın. Sen Lohusasın moralinin iyi olması lazım. Allah'ım yardımcın olsun 🙏🙏

Çok üzüldüm yaa Allah akıl fikir versin ya ne demek tek sen mi doğum yapıyorsun cidden deli oluyorum böyle insanlara keşke onlarda doğurabilseydi de görseydiler doğurmak kolay mı? Allah'ım akıl fikir versin inşallah ne denir ki başka ama cidden üzüldüm böyle düşünceye sahip insanlar baba olmayı hak etmiyor ya karısına değer vermeyen çocuğuna da ben babayım demesin ya. Karın getiriyor o bebeği dünyaya. Kusura bakma cidden çok sinirlendim yaa senin için çok üzüldüm ☹️☹️

Tüm sayfalar yüklendi.