Yumru ayak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bahoo tarafından oluşturulan Yumru ayak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 895 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yumru ayak
Konbuyu başlatan Bahoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Bahoo

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 29 haftalik hamileyim... bebegimde yumru ayak tehsisi konuldu... :( sorun yapmalimiyim...

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 29 haftalik hamileyim... bebegimde yumru ayak tehsisi konuldu... :( sorun yapmalimiyim...
Hiç bilmiyordum araştırdım biraz anne karnında düzelebiliyor düzelmezsede doğum sonrası alçıya alarak düzeltiyorlarmış. Oda işe yaramazsa küçük bir operasyon yapılıyormuş ama yürüyemez diye birşey hiç okumadım hatta hepsinde yürümeye başladığında normal ayakkabıya geçer yazıyor. Allah kötüsünden korusun canım inşallah karnında geçirdiği vakitte düzelir 🤲🏻

Bahoo

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bilmiyordum araştırdım biraz anne karnında düzelebiliyor düzelmezsede doğum sonrası alçıya alarak düzeltiyorlarmış. Oda işe yaramazsa küçük bir operasyon yapılıyormuş ama yürüyemez diye birşey hiç okumadım hatta hepsinde yürümeye başladığında normal ayakkabıya geçer yazıyor. Allah kötüsünden korusun canım inşallah karnında geçirdiği vakitte düzelir 🤲🏻
Aminn cnm insallah.... 😪
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aile de warmi canim yada sigara iciyor musun
Hayir ailede yok.... sigarada kullanmiorum😑

Hayir ailede yok.... sigarada kullanmiorum😑

Ailede yok sigarada kullanmiorum😑

Tüm sayfalar yüklendi.