Yumurta catlatma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Yumurta catlatma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,518 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Yumurta catlatma
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bugün doktora gittim kontrolum vardı klumen kullanmıştım 5 günde bitirdim.polikistik över var demiştim sizlere de ama doktor onu görmedi şu an çok küçük dedi.galiba gitmis dedi.bugun de muayene etti.sol yumurtan büyümüş daha çatlamamis dedi.sag buyumemis dedi bende bu iyi birşey mi dedim evet iyi birşey zaten 1 yumurtan büyürse sorun yok o da elimizde var zaten dedi.2 gün sonra gel catlamazsa iğne yapacağız dedi.dua edin kizlar bu ay gebe kalayım herkes beklemekte özellikle annem ve eşim çok istiyor anneme ilk torun eşime de ilk çocuk olacak
Allah gönlüne göre versin canım inşallah bu sefer olur 🙏 hayırlı haberlerini alırız

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittim kontrolum vardı klumen kullanmıştım 5 günde bitirdim.polikistik över var demiştim sizlere de ama doktor onu görmedi şu an çok küçük dedi.galiba gitmis dedi.bugun de muayene etti.sol yumurtan büyümüş daha çatlamamis dedi.sag buyumemis dedi bende bu iyi birşey mi dedim evet iyi birşey zaten 1 yumurtan büyürse sorun yok o da elimizde var zaten dedi.2 gün sonra gel catlamazsa iğne yapacağız dedi.dua edin kizlar bu ay gebe kalayım herkes beklemekte özellikle annem ve eşim çok istiyor anneme ilk torun eşime de ilk çocuk olacak
Allah gönlüne göre versin inşallah 🤲🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Rabbim.hakkinda hayırlı olanı nasıp etsin kuzum Allahım gönlüne gore olanı versin rabbim uğraşlarının çabalarının inşallah karşılığıni verecektir kuzum sen pozitif ol 🙏🤲🥰

Tüm sayfalar yüklendi.