Yumurta gibi şekli ortada kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Yumurta gibi şekli ortada kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 636 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Yumurta gibi şekli ortada kızlar
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kızlar 14. Haftadayız. Bebeğimin nerede olduğu karnımda çok net belli şekli ortada gibi kesenin böyle olması normal mi özellikle düz yattığımda oluyor. doktora söylemeli miyim korkuyorum. Not : 45 kiloyum zayıf olduğum için olabilir mi

Son düzenleme:

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 14. Haftadayız. Bebeğimin nerede olduğu karnımda çok net belli şekli ortada gibi kesenin böyle olması normal mi doktora söylemeli miyim korkuyorum. Not : 45 kiloyum zayıf olduğum için olabilir mi
Canım bende anlamadım kesenin şekli çok belli dedin ya zayıflıktan göbeğinde bi yerde şişlik varsa sanırım öyle anladın doktoruna kesin sor derim hayatım

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar 14. Haftadayız. Bebeğimin nerede olduğu karnımda çok net belli şekli ortada gibi kesenin böyle olması normal mi doktora söylemeli miyim korkuyorum. Not : 45 kiloyum zayıf olduğum için olabilir mi
Zayıf olduğun için belli olabilir canım.

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Bi yerde şişlik var ve dokununca boyutu çok net belli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yumurta gibi şekli ortada

Son düzenleme:
Ben
Kızlar 14. Haftadayız. Bebeğimin nerede olduğu karnımda çok net belli şekli ortada gibi kesenin böyle olması normal mi özellikle düz yattığımda oluyor. doktora söylemeli miyim korkuyorum. Not : 45 kiloyum zayıf olduğum için olabilir mi
Bende de öyle oluyordu zayıf olduğum için bi yerde bazen kasık tarafımda yumurta gibi toplanıyordu hatta ilk olduğunda çok korktum eşim bile dokunmuştu doktora söyledim kasılıyor bebek ondan dedi yumurta gibi oluyor korkma dedi

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Bende 21. Haftadayım canım aynı şekil bende de oluyor yatınca

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Bende 21. Haftadayım canım aynı şekil bende de oluyor yatınca
Doktoruna sordun mu canım normal miymiş

Ben

Bende de öyle oluyordu zayıf olduğum için bi yerde bazen kasık tarafımda yumurta gibi toplanıyordu hatta ilk olduğunda çok korktum eşim bile dokunmuştu doktora söyledim kasılıyor bebek ondan dedi yumurta gibi oluyor korkma dedi
Normal mi yani canım ilk gebeliğim inşallah her şey yolundadır

Ben

Normal mi yani canım ilk gebeliğim inşallah her şey yolundadır

Tüm sayfalar yüklendi.