Yumurtlama donemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Yumurtlama donemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 793 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Yumurtlama donemi
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtlama dönemi ayda bir kez mi oluyor.bazilari adetten hemen sonra ilişki olursa hamile kalma sansin yüksek diyor bazıları da adete yakın ilişki olursa hamile kalma sansin yüksek diyor hangisi doğru? Ovulasyon testi yaptığımda 4 gün boyunca çizgi kırmızı oldu diğer günler silik çıktı.adete yakın zamanda kırmızı çıktı her iki çizgide.adetime de 8 gün var

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yumurtlama dönemi ayda bir kez mi oluyor.bazilari adetten hemen sonra ilişki olursa hamile kalma sansin yüksek diyor bazıları da adete yakın ilişki olursa hamile kalma sansin yüksek diyor hangisi doğru? Ovulasyon testi yaptığımda 4 gün boyunca çizgi kırmızı oldu diğer günler silik çıktı.adete yakın zamanda kırmızı çıktı her iki çizgide.adetime de 8 gün var
Yumurtlama dönemi 28 günde bir düzenli adet gören her bayanda 14. Gününde oluyor kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ama ben 14.gunde ovulasyon yaptığımda silikti.sonraki günlerde koyulasti
Her zaman aynı olmuyor canım o genel olarak insanların yüzdelik kısımına bakılarak söylenen bir cümle benim de 28 günde bir regl olmama rağmen yumurtlama günüm 14. Gün olmuyordu. Sen ovülasyon testlerine devam et.

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Her zaman aynı olmuyor canım o genel olarak insanların yüzdelik kısımına bakılarak söylenen bir cümle benim de 28 günde bir regl olmama rağmen yumurtlama günüm 14. Gün olmuyordu. Sen ovülasyon testlerine devam et.
Teşekkür ederim ovulasyon testi artık siliklesiyor galiba bitiyor bu dönemlerde de ilişkiye devam etmeli miyim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim ovulasyon testi artık siliklesiyor galiba bitiyor bu dönemlerde de ilişkiye devam etmeli miyim
Et kuzum valla ben ayıptır söylemesi ilk yumuetlama zamanını çok takip ettim ona göre girdim ilişkiye sonra takip etmeyi bıraktım 2 günde bir yada her gün giriyordum ilişkiye o ay hamile kaldım. Sen devam et ilişkiye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar