Yumurtlama donemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Yumurtlama donemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 795 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Yumurtlama donemi
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtlama günüm öncesinde beraberlik vardı regl günüm bitikten sonra 2 gün sonra çocuk işine başladık 2 Mart yumurtlama günüm dü bugün 4 Mart 3 gün bitti 4 güne girdim çatlama olurmu acaba dönlenme ne zaman olur gebelik ne zaman olur

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtlama dönemi ayda bir kez mi oluyor.bazilari adetten hemen sonra ilişki olursa hamile kalma sansin yüksek diyor bazıları da adete yakın ilişki olursa hamile kalma sansin yüksek diyor hangisi doğru? Ovulasyon testi yaptığımda 4 gün boyunca çizgi kırmızı oldu diğer günler silik çıktı.adete yakın zamanda kırmızı çıktı her iki çizgide.adetime de 8 gün var
Benim hamileliğim adet bittikten sonraki iki üç gün içinde oldu yumurtlama dönemi ne zamandır bilmiyorum amma bence gün aşırı ilişkiye girmek doğru bir karar olacaktır adet öncesi ve adet sonrası yumurtlar çatlamak için bekliyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar