Sorum var Yürüteç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yiğit Efe'm tarafından oluşturulan Yürüteç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 714 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yürüteç
Konbuyu başlatan Yiğit Efe'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Cnm valah biz daha 4 aylıkken kullandık 4 tarafını sardık kafasına biseyler yaptık tütsü. Diye öyle böyle şuan 10 aylık halada kulaniyoz hiçbir sorunda çıkmadı alaha şükür şuan emekliyor yastıklara falan tırmanıyor öyle yastıklara yürüyüp gidiyor ama tek başına durupta yurumuyor
Zamanla tek başına yürür annesi 🥰
İşte biz biraz telas yapıyoruz herşeyde en iyisini istiyoruz hep çocuklarımız için Allah korusun onları

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet çok haklısın üstüne öyle çok oturması biraz sakıncalı olabilir valla hepsinden sıkılıyrolar mama sandalyesini de aldık ona 1 2 gün oturdu sevdi şimdilerde zorla oturuyor yürüteç de bugün aldık daha ondan sıkıldı hep farklı şeylerin peşindeler maalesef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım zaten kendisi bir süre sonra sıkılıp kucağa gelmek istiyor eşime laf anlatamadım alma dedim en fazla 1 2 Ay kullanır anlayan kim 😁 neyse sağlık olsun herşey onlar için en iyisi onların olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım zaten kendisi bir süre sonra sıkılıp kucağa gelmek istiyor eşime laf anlatamadım alma dedim en fazla 1 2 Ay kullanır anlayan kim 😁 neyse sağlık olsun herşey onlar için en iyisi onların olsun
Aynen öyle canım ama yürüteç sayesinsw ayakta durmayı seviyorlar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba oğlum bugün tam 8 aylık oldu babası gitmiş yürüteç almış içine koydu çok sevdi fakat kimi doktor önermiyor aranızda kullanan var mı canlarım kaçıncı ayda başladınız
Kızım 8 aylık ben 7 aylıkken başladım çok tutmuyorum içinde beli ağrımasın diye ama sorun olmaz ben diğer 2 çocuğumada o aylarda kullandım

Tüm sayfalar yüklendi.