Zaman geçmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Zaman geçmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,600 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zaman geçmiyor
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Masalll

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kimsem yok burda tek basımayım cocuklarla evde otur otur zaman oyle gecırıyor arkadasım yok gezme yok hele hamileyken yasak vardı sonra dogum derken kıs geldi bi kıs daha evdeyim 😔😔😔

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bak hastane markete çarşıya giderim izin verir ama komşulara gitmene izin vermez
Hastaneye market çarşıya alışverişe tek bile gidemiyorum malesef arabayla götürür getirir beni komşu asla komşular kim 1 sene oldu hala tanımam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde kimsem yok burda tek basımayım cocuklarla evde otur otur zaman oyle gecırıyor arkadasım yok gezme yok hele hamileyken yasak vardı sonra dogum derken kıs geldi bi kıs daha evdeyim 😔😔😔
Evde çocuk varken temizlik çocuk bir şekilde zaman geçiyordur sap gbi tekim suanlik 🤦 dört gözle prensesi bekliyorum

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye market çarşıya alışverişe tek bile gidemiyorum malesef arabayla götürür getirir beni komşu asla komşular kim 1 sene oldu hala tanımam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evde çocuk varken temizlik çocuk bir şekilde zaman geçiyordur sap gbi tekim suanlik 🤦 dört gözle prensesi bekliyorum
O kadar degil giyimine filan karışmaz oglum 6 yaşında onla hastane markete çarşıya giderim

Kehribal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar cnm çok sıkılıyor ailemi çok kardeşlerimi çok özledim daha 22 +4 günlüyüz zamanda geçmiyor dıgursaydım bari bebişler oynardım
Sağlıkla kucağına alırsın benim 23 haftalık ama ikinci bebiş benim ilk kızım daha 2 yaşında bile değil onunla ilgilendiğim için zaman nasıl geçiyor anlamıyorum ☺️

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de bana gez dolaş diyo ben evciyimdir dokunmasalar 5 yıl otururum evde 😂😂 ama sıkılırsam ona sarıyorum oda allah aşkına çık dolaş biraz der 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar