Sorum var Zayıflamak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafa nın annesi tarafından oluşturulan Zayıflamak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,147 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zayıflamak
Konbuyu başlatan Mustafa nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarrr gunaydn öncelikle zayflamk icin szlerinde yptg bi kaç fikir var mi canlar
Valla canım 55le hamile kaldım 60la doğum yaptım 2 hafta içinde tekrar 55e düştüm 2 ay geçti hala sabitim bizim minik sağolsun nefes aldırmıyor onunla ilgilen ev işleri derken kilo alamıyorum😂😂😂

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarrr gunaydn öncelikle zayflamk icin szlerinde yptg bi kaç fikir var mi canlar
ben de ayni şeyi kendime sordum sordum bulamadim 🤣en iyisi kokten cozum diye diyetisyenime gittim dun sıkı bi diyete basladim doktor kontrolu altinda gulum bence sende en saglikli en faydali olani yap doktor yardimiyla zayiflamaya bak gulum 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canım 55le hamile kaldım 60la doğum yaptım 2 hafta içinde tekrar 55e düştüm 2 ay geçti hala sabitim bizim minik sağolsun nefes aldırmıyor onunla ilgilen ev işleri derken kilo alamıyorum😂😂😂
ayy ne guzel vallahi darizi bizim basimiza kilo almamak icin 😉😉

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
En en önemlisi egzersiz ve unlu şekerli gıdalardan uzak durmak gerek ☺️☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ben varya 20. hfataya kadar düşün 1 gram almadım sonra aldım 😂😂
Aynen bende 5. Aya kadar kiloo verdim hiç almadım sonra aldım şuan 6-7 kilo almışım doktor çok iyi gidiyorsun dedi bakalım ama bebek beni yedi galiba çünkü yemek yiyorum meyve hele bol bol yiyorum 😬😂

Tüm sayfalar yüklendi.