Sorum var Zedprex antidepresan ilaç kullananlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine kilic tarafından oluşturulan Zedprex antidepresan ilaç kullananlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 938 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zedprex antidepresan ilaç kullananlar
Konbuyu başlatan Emine kilic
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar. Doktor çocuğumun tuvalet eğitiminde inatlasio 4 yaşına ragemn gitmediği için antidepresan önerdi bunu kullanan varmı aranızda
4 yaşında ki çocuğa mı kuzum ?
Çocupun lavaboda bir şeyden mi korktu ?
Yada lazımlık alıp öyle alıştıra bilirsin..
En basiti eğer altına yapıyorsa ve bezini değiştiriyorsam o onun kolayına geldiği için de lavaboya gitmeye bilir

Emine kilic

Kayıtlı Üye
rank
4 yaşında ki çocuğa mı kuzum ?
Çocupun lavaboda bir şeyden mi korktu ?
Yada lazımlık alıp öyle alıştıra bilirsin..
En basiti eğer altına yapıyorsa ve bezini değiştiriyorsam o onun kolayına geldiği için de lavaboya gitmeye bilir
Yok cnm 4 yaş olmasına rağmen çişini öğrendi kazasında lazimliktan tuvalete geceli belli yapmiyo inatlasiyor altına yapıyo onun için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım çocuğun kendi beğendiği bir lazımlık al onu tuvalete koy işe yarayabilir
Ona alıştığı için gittiğimiz hiç bir yerde tuvalete gitmiyo evdede artık kaldırdım bu el inatlasiyo yapmiyo

Canım çocuğun kendi beğendiği bir lazımlık al onu tuvalete koy işe yarayabilir
Ona alıştığı için gittiğimiz hiç bir yerde tuvalete gitmiyo evdede artık kaldırdım bu el inatlasiyo yapmiyo
Kuzum sana mı yazdı ilacı yoksa çocuğa mi
Çocuğa cnm

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yok cnm 4 yaş olmasına rağmen çişini öğrendi kazasında lazimliktan tuvalete geceli belli yapmiyo inatlasiyor altına yapıyo onun için

Çocuğa cnm
Oturup sohbet etmeyi, tuvalet eğitimi çizgi filmleri izletmeyi denedinmi kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Çocuğa cnm
4 yaşında çocuğa anti deprasan mı verilir ya büyük adamı mahvediyor o ilaçlar kuzm sen verme ilacı filan şimdi doktordan daha mı iyi biliyorsunuz vs dersin haklısın ama benim eşim bile 27 yaşında 1 ay kullanmasına rağmem o kadar kötü oldu ki cidden tavşsye etmem kullanılacak ilaç değil. Sen evde eşimle beraber başka çocuğun varsa büyük oda lavaboya giderken AA tuvaletim geldi lavaboya gidiyorum gibi cümleler kurun yada şuan çocuğun tam seni anlama çapında güzelce otur konuş bal annem artık büyüdün buraya yapmaz lazım baban ve bne gibi diye vs vs... Ama ilacı cidden kullanmanı önermem

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Çocuğa cnm
Allah yardımcın olsun canım zamanla düzelir inşallah

Emine kilic

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım zamanla düzelir inşallah
İnşallah cnm

4 yaşında çocuğa anti deprasan mı verilir ya büyük adamı mahvediyor o ilaçlar kuzm sen verme ilacı filan şimdi doktordan daha mı iyi biliyorsunuz vs dersin haklısın ama benim eşim bile 27 yaşında 1 ay kullanmasına rağmem o kadar kötü oldu ki cidden tavşsye etmem kullanılacak ilaç değil. Sen evde eşimle beraber başka çocuğun varsa büyük oda lavaboya giderken AA tuvaletim geldi lavaboya gidiyorum gibi cümleler kurun yada şuan çocuğun tam seni anlama çapında güzelce otur konuş bal annem artık büyüdün buraya yapmaz lazım baban ve bne gibi diye vs vs... Ama ilacı cidden kullanmanı önermem
Kullanmadım kullanmada kullanan varmı diye merak ettim cnm olur mu öyle şey bende anlamadım neden öyle bir şey önerdi sakinlessin rahatlarsın dedi de ben rahat edecem diye çocuğumu kendinden edemem. O kadar çok şey denedim ki yok titizliğimle çocuğu bu hale getirdim şimdi duzeltemiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah cnm

Kullanmadım kullanmada kullanan varmı diye merak ettim cnm olur mu öyle şey bende anlamadım neden öyle bir şey önerdi sakinlessin rahatlarsın dedi de ben rahat edecem diye çocuğumu kendinden edemem. O kadar çok şey denedim ki yok titizliğimle çocuğu bu hale getirdim şimdi duzeltemiyorum
❤️🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar