Sorum var Zedprex antidepresan ilaç kullananlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine kilic tarafından oluşturulan Zedprex antidepresan ilaç kullananlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 969 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zedprex antidepresan ilaç kullananlar
Konbuyu başlatan Emine kilic
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kullanmadım kullanmada kullanan varmı diye merak ettim cnm olur mu öyle şey bende anlamadım neden öyle bir şey önerdi sakinlessin rahatlarsın dedi de ben rahat edecem diye çocuğumu kendinden edemem. O kadar çok şey denedim ki yok titizliğimle çocuğu bu hale getirdim şimdi duzeltemiyorum
Düzeltirsin kuzum hiç stres yapma kendini de suçlama merak etme güzelce konuş onunla her leyi anlayacak, algılayacak yaşta eminim seni dinlicek

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar. Doktor çocuğumun tuvalet eğitiminde inatlasio 4 yaşına ragemn gitmediği için antidepresan önerdi bunu kullanan varmı aranızda
Bir önerim var başka çocuklarda işe yarayan sende de yarar umarım. Eğer büyük tuvalette sorun yaşıyorsanız ve beze yapıyorsa tuvaletini yaptığı dışkıyı bezden tuvalet deliğine doğru atıp aa bak çok pis olmuş hadi gel su dök yada klozette ise bas sifona gitsin gibi şeyler söyleyip ve klozete oturtup ona videolar açabilirsin ama bence antidepresan verme ya o daha bebek ne demek öyle bir ilaç doktor kafayı mı yemiş 😑😑

İnşallah cnm artık hem küçük cocugum var hem hamileyim bazen kaldiramadigimi hissediyorum ağır geliyo
Sen abisin abiler tuvalete gider bak küçük bebekler bezleniyor gibi şeyler de diyebilirsin yada ödül verebilirsin mesela sevdiği bişey varsa eğer tuvalete gidersen sana on alırım onu veririm gibi yani sıkma canını çocuk bu tuvalete gitmesi gerektiğini anlayacak 🤗🤗

"18 yaşın altındaki hastalar bu sınıftaki ilaçları aldığında intihara teşebbüs, intihar
düşünceleri ve muhalefet davranışlar (ağırlıklı olarak saldırganlık, karşı gelme ve öfke)
gibi yan etkilerde artış riski bulunmaktadır. ZEDPREX’in büyüme, ergenlik, ruhsal,
duygusal ve davranış gelişimi üzerine uzun süreli güvenlilik bilgisi sınırlıdır.
ZEDPREX’in çocuklar ve ergenlerde kullanılması önerilmemektedir."
Bu ilacı doktora içirmek lazım cidden aşırı sinir oldum yaa minnacık çocuğa bunu nasıl verir ki ne kadar fazla yan etkisi olan bir ilaç 😠

"18 yaşın altındaki hastalar bu sınıftaki ilaçları aldığında intihara teşebbüs, intihar
düşünceleri ve muhalefet davranışlar (ağırlıklı olarak saldırganlık, karşı gelme ve öfke)
gibi yan etkilerde artış riski bulunmaktadır. ZEDPREX’in büyüme, ergenlik, ruhsal,
duygusal ve davranış gelişimi üzerine uzun süreli güvenlilik bilgisi sınırlıdır.
ZEDPREX’in çocuklar ve ergenlerde kullanılması önerilmemektedir."
Bu ilacı doktora içirmek lazım cidden aşırı sinir oldum yaa minnacık çocuğa bunu nasıl verir ki ne kadar fazla yan etkisi olan bir ilaç 😠

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar