Zordayım yalnızım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde حلمم tarafından oluşturulan Zordayım yalnızım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,182 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zordayım yalnızım
Konbuyu başlatan حلمم
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım çok zor sizlerle dertleşmek istiyorum 31 hafta dayım doğum yaklaştı evim köyün dışında eşim işsiz evim çok soğuk durmumuz kötü iki çocuğum var sağlıksız yetişiyor lar iki odam var üstü saçla kapatik her rüzgar olduğun da uçar diye sabaha kadar dua ediyorum eşimin alesi bizi sevmiyorlar çünkü eşim beni severek aldı onlar karşı çıktı şimdi ise halimizi görmezden geliyorlar eşim boyacı onu işteyken görüp sevmiştim ama şimdi çaresizim eşim bel fıtığı ameliyatı oldu çalışmıyor dua edin bana ne olur bir annenin en Zor durumunu yaşıyorum çocuklarım baskalarin giysileriyle büyüdüler siz şükredin halinize daha zorda olanlar var sabrın sonu selametir
Allah yardımcın olsn kuzum kaymakamlığa ve aile ve sosyal politikalar bankaligina basvuru da bulundun mu?

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım çok zor sizlerle dertleşmek istiyorum 31 hafta dayım doğum yaklaştı evim köyün dışında eşim işsiz evim çok soğuk durmumuz kötü iki çocuğum var sağlıksız yetişiyor lar iki odam var üstü saçla kapatik her rüzgar olduğun da uçar diye sabaha kadar dua ediyorum eşimin alesi bizi sevmiyorlar çünkü eşim beni severek aldı onlar karşı çıktı şimdi ise halimizi görmezden geliyorlar eşim boyacı onu işteyken görüp sevmiştim ama şimdi çaresizim eşim bel fıtığı ameliyatı oldu çalışmıyor dua edin bana ne olur bir annenin en Zor durumunu yaşıyorum çocuklarım baskalarin giysileriyle büyüdüler siz şükredin halinize daha zorda olanlar var sabrın sonu selametir
Hiç kendini üzme eminim bu sitedeki bi
Çok kişi çocuğunu olmasa da kendisi çok zor şartlarda büyümüştür Rabbim isterse biri bin eder o başkalarının eski giysisi sıfır markalıdan çok ısıtır evindeki bi tas çorba binlerce mezeli sofradan lezzetli gelir on lira ile günlerce geçinirsin kim ne derse desin çocuklarımızın rızkını Rabbim veriyo biz daha zor şartlarda büyüdük ama annem hep der 7 çocuğum yine o yoklukta olsaydı yanımda olsaydı anne olduğun için sana şu an zor geliyo çok düşünüyorsun biliyorum Allahım darda koymaz kulunu

Canım nerede sizin köy rabbim yar ve yardımcınız olsun canım benim yardım almayı dene İnan var ya burada ev sahipleri bile yardım alıyor nasıl alıyorlar çözemedim yani bu dünyada gerçekten ihtiyacı olan isteyemiyor alamıyor ama işte ihtiyacı olmayanlar bile alıyor canım madem zor durumdaydınız barı durumunuzu toparladıktan sonra tekrar cocuk düşünseydiniz sizin için cok zor bir durum :( ama neredeysen bi yazarmısın insallah yardımım dokunur

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
K

Kıdemli Anne

Guest
Nerdesin yasadigin yeri yaz bana, benim bu oturdugum yerde yaşli bi teyze var ihtiyac sahibi birisi ama gel gelelim yardim istemekten kaşarlanmış artik agzinda sürekli olarak bi yardim istegi var ve bu cok itici oluyor birakda insanlar dusunsun dillendirip durma dimi.kadin beni nerde gorse bisey istiyor pazarda markette manvda hic utanmiyor

Canım benim 3 tane ablam var ucude çocukları yok kimi 11 yıl evli kimi 9 anliycagin ben bilerek korun madim korktum ya benim de çocuğum olmasa diye ama eşim diyor bu son olsun durumumuz dan dolayı ayleside diyor erkek oğlun olmasa evlendiririz öyle
E yuh yani bunun erkeği kızı mı olur haklısın bu konuda canım benim ya neredesin sen

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar