Zordayım yalnızım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde حلمم tarafından oluşturulan Zordayım yalnızım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,176 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zordayım yalnızım
Konbuyu başlatan حلمم
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Hayatım çok zor sizlerle dertleşmek istiyorum 31 hafta dayım doğum yaklaştı evim köyün dışında eşim işsiz evim çok soğuk durmumuz kötü iki çocuğum var sağlıksız yetişiyor lar iki odam var üstü saçla kapatik her rüzgar olduğun da uçar diye sabaha kadar dua ediyorum eşimin alesi bizi sevmiyorlar çünkü eşim beni severek aldı onlar karşı çıktı şimdi ise halimizi görmezden geliyorlar eşim boyacı onu işteyken görüp sevmiştim ama şimdi çaresizim eşim bel fıtığı ameliyatı oldu çalışmıyor dua edin bana ne olur bir annenin en Zor durumunu yaşıyorum çocuklarım baskalarin giysileriyle büyüdüler siz şükredin halinize daha zorda olanlar var sabrın sonu selametir
Allah yardımcınız olsun inşallah cnm hüç üzülme Allah elbet selamete ulaştırır. Eşine de şifa versin sağlık sıhhat versin tez zamanda işinin başına geçer.

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım çok zor sizlerle dertleşmek istiyorum 31 hafta dayım doğum yaklaştı evim köyün dışında eşim işsiz evim çok soğuk durmumuz kötü iki çocuğum var sağlıksız yetişiyor lar iki odam var üstü saçla kapatik her rüzgar olduğun da uçar diye sabaha kadar dua ediyorum eşimin alesi bizi sevmiyorlar çünkü eşim beni severek aldı onlar karşı çıktı şimdi ise halimizi görmezden geliyorlar eşim boyacı onu işteyken görüp sevmiştim ama şimdi çaresizim eşim bel fıtığı ameliyatı oldu çalışmıyor dua edin bana ne olur bir annenin en Zor durumunu yaşıyorum çocuklarım baskalarin giysileriyle büyüdüler siz şükredin halinize daha zorda olanlar var sabrın sonu selametir
Cnm eger bebegin erkekse acik adresini yaz bana iki ay once dogum yaptim bebisler okadar hizli büyüyorlarki herseyimiz bikac giymeyle kücüldu hepsi tertemiz yeni kargolayip sana ginderiyim acilmamis birkac büyük paket bezimizde var keske imkanim olsa daha fazlasini yapabilsem olumsuz yorumlari takma kafana bitanem herkes kalbinin ekmegini yer bnde ilk cocugumda cok zirlandim bez bile alamiyordum yeri geldi kumaştan bez yaptim bilirim o zor durumlari allah yardimcin olsun

Canım benim Allahim yardımcın olsun yardım için hiç başvuru yapmadın mı hani esin de çalışmıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar