0 tat 0 koku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan 0 tat 0 koku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,643 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 0 tat 0 koku
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selinyilmaz

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 haftalık gebeyim 4 gündür burnum ağzım gözüm akıyor bugün tat ve koku kaybım gittti aşı olmamıştım test verdim ama inşallah değilimdir ara ara hafif vücud ağırlarım oldu umarım değildir biraz önce turşu yedim suyundan içtim 0 tat korkma başladım test sonucum gece çıkacak

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 haftalık gebeyim 4 gündür burnum ağzım gözüm akıyor bugün tat ve koku kaybım gittti aşı olmamıştım test verdim ama inşallah değilimdir ara ara hafif vücud ağırlarım oldu umarım değildir biraz önce turşu yedim suyundan içtim 0 tat korkma başladım test sonucum gece çıkacak
İnşAllah temiz çıkar canım geçen bende çok kötüleştim burun akıntısı boğaz öksürük limon yiyordum ama tadını alamıyorum ama şükür değilmişim

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Cnm korkma ama buyuk ihtimal korono olmuşsun. Gecmiş olsun 😔hamile olup atlatan cok arkadasım var sende atlatırsın eger olmussan kötü düşünme sadece ilaç alamadıgın için biraz ağır seyreder ama gecer allahın izniyle telas etme.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bende çok kötüyüm ya burnum akiyor başım çatlıyor boğazım acıyor bana kızımdan geçti kızım geçenlerde hava soğuk olunca üşüttü bana attı 😔 okadar da dikkat ediyordum ya. Offf çarşamba gün de ilk dozu olmaya gidecem umarım o güne kadar geçer 😖😖

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Grip gibiler miydi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç aylık hamilelerdi
Valla hamilelerdi ama kac aylıktılar o kadarını hatırlamıyorum inan gecen seneydi bu sene olan da 6 7 aylıktı sanırım. Ewet grip gibi değil bikdiğin grip olmuslardı salya sümük birbirine karısıyodu kızlarda 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar