0 tat 0 koku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan 0 tat 0 koku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,643 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 0 tat 0 koku
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selinyilmaz

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 haftalık gebeyim 4 gündür burnum ağzım gözüm akıyor bugün tat ve koku kaybım gittti aşı olmamıştım test verdim ama inşallah değilimdir ara ara hafif vücud ağırlarım oldu umarım değildir biraz önce turşu yedim suyundan içtim 0 tat korkma başladım test sonucum gece çıkacak
Cnm inş deilsindir kı o ise inş kolay atlatırsın

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende senin gibi oldum bianda tat koku gitti testim pozitif cıktı şükür sıkıntısız atlattım 1 hafta oluyor karantinadan cıkalı pozitifse bile kadın doğumcuna bildir benim doktorum kan sulamdırıcı iğne kullanmamı söylemişti
Peki tat koku dışında şikayetiniz neydi ve kaç haftalık hamileydiniz

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Zencefil gebelikte yasak değil canım zencefil bal limon karıştır ye ben ilk aylarda zencefil çayı içiyordum mide bulantısını kesiyormuş diye çayını içtim baya bi
İyi ya bak yasak değilmiş limon bal zencefil yap iç çok iyi geliyo
Kızlar 26 haftalık gebeyim 4 gündür burnum ağzım gözüm akıyor bugün tat ve koku kaybım gittti aşı olmamıştım test verdim ama inşallah değilimdir ara ara hafif vücud ağırlarım oldu umarım değildir biraz önce turşu yedim suyundan içtim 0 tat korkma başladım test sonucum gece çıkacak
Tahlil sonucun çıktımı canim

Ş

Şule Hale

Guest
Canım ilk defa yorum yazıyorum ben de seninle aynıyım 26 hafta 6 günlük hamileyim koku gitti ama tad alıyorum şuanlık test yaptırdım ben de pozitif çıktı eşim de pozitif boğaz ağrısı ile başladı sonra ara ara öksürükle devam ediyo hala inşallah hafif geçer bu şekilde bol bol su iç vitaminlerini aksatma böyle böyle atlatıcaz inşallah aklına kötü şeyler getirme öyle yani negatif olsa bile yanıltıcı olabiliyor dedi filyasyon bana ama zaten pozitif çıktı bu şekilde

Şule Hale

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım ben de26 hafta 6 günlük hamileyim bende de ilk boğaz ağrısı ile başladı sonra biraz öksürük daha sonra da koku gitti hafif ağrılarım da oldu bel ve sırtımda testim pozitif çıktı ama korkma inşallah öyleysen de hafif atlatırsın yüksek ateş ve nefes darlığı olmadığı müddetçe sıkıntı yok doktoruma danıştığımda da bol bol su meyve ve vitaminlerine devam et dedi çok ağrın olursa parol kullanabilirsin dedi ama ben dayandım daha kullanmadım geçmiş olsun canım inşallah atlatırız

B

Baht

Guest
Test negatif gelse bile sen pozitif varsay çünkü aynı şeyleri bende yaşadım covid olduğumu anladım test pozitif çıktı kadın doğumcu hemen redoxan sulandirilip içilecek vitamini ve d vitamini önerdi bol su içecek c vitamini alacaksın dedi ve ben ciğerlerime inmesin diye buharda yaptım sürekli balgam çıkardım şükür atlattim

Ö

Özoceyom

Guest
Öncelikle gecmiş olsun cnm,hiç korkma kotüyüde dusünme bende 10 gundur hastaydim yeni yeni toparladım ve sana bol bol sogan sarimsak yemeni tavsiye ediyorum...sogani halka halka dogra uzerine 3_4yemek kasigi bal koy ve 3saat dinlensin oluşan suyu gel git iç , tadii berbat oluyor ama mucizevii gibi birsey ve bogazini belirli aralikla sirkeli gargara yap ,yeme içmene özen goster canin cekmesede..

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım ben de26 hafta 6 günlük hamileyim bende de ilk boğaz ağrısı ile başladı sonra biraz öksürük daha sonra da koku gitti hafif ağrılarım da oldu bel ve sırtımda testim pozitif çıktı ama korkma inşallah öyleysen de hafif atlatırsın yüksek ateş ve nefes darlığı olmadığı müddetçe sıkıntı yok doktoruma danıştığımda da bol bol su meyve ve vitaminlerine devam et dedi çok ağrın olursa parol kullanabilirsin dedi ama ben dayandım daha kullanmadım geçmiş olsun canım inşallah atlatırız
Negatif çıktı canım ama baş ağrım burun tıkanıklığım tat koku hala yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Test negatif gelse bile sen pozitif varsay çünkü aynı şeyleri bende yaşadım covid olduğumu anladım test pozitif çıktı kadın doğumcu hemen redoxan sulandirilip içilecek vitamini ve d vitamini önerdi bol su içecek c vitamini alacaksın dedi ve ben ciğerlerime inmesin diye buharda yaptım sürekli balgam çıkardım şükür atlattim
Testim negatif çıktı

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar