0 tat 0 koku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan 0 tat 0 koku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,643 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 0 tat 0 koku
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selinyilmaz

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 haftalık gebeyim 4 gündür burnum ağzım gözüm akıyor bugün tat ve koku kaybım gittti aşı olmamıştım test verdim ama inşallah değilimdir ara ara hafif vücud ağırlarım oldu umarım değildir biraz önce turşu yedim suyundan içtim 0 tat korkma başladım test sonucum gece çıkacak
Gwcmis olsun canım korkma inşallah değilsindir tat koku malesef sıfıra düşünce korona gripte az da olsa alıyorsun bendede öyle oldu sıfır di zencefil bal limonla atlattım ama ozaman gebelik yoktu şuan icebilirmisin bilmiyorum

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Gwcmis olsun canım korkma inşallah değilsindir tat koku malesef sıfıra düşünce korona gripte az da olsa alıyorsun bendede öyle oldu sıfır di zencefil bal limonla atlattım ama ozaman gebelik yoktu şuan icebilirmisin bilmiyorum
Yok 0 tat malesef korkuyorum 4 gün griptim bugün gitti tat koku ateş yok öksürük yok öyle vücûd ağrım ve halsizliğim de olmadı hafif oldu sadece

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Yok 0 tat malesef korkuyorum 4 gün griptim bugün gitti tat koku ateş yok öksürük yok öyle vücûd ağrım ve halsizliğim de olmadı hafif oldu sadece
Korkma virussen bile hafif atlatacaksin bende öyle oldum tat koku gitmese virüs demezdim bir hafta kadar suruyo sonrasında hafif hafif alıyorsun aslında bu belirti ile virüs olan hafif atlatiyo kaç kişiden duydum bizzatta yaşadım

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Korkma virussen bile hafif atlatacaksin bende öyle oldum tat koku gitmese virüs demezdim bir hafta kadar suruyo sonrasında hafif hafif alıyorsun aslında bu belirti ile virüs olan hafif atlatiyo kaç kişiden duydum bizzatta yaşadım
4 gündür burun tıkanıklığı ve akıntısı var bugün gitti tat koku sizin çevrenizde hamile olup korona olan bu şekilde mi oldu

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 haftalık gebeyim 4 gündür burnum ağzım gözüm akıyor bugün tat ve koku kaybım gittti aşı olmamıştım test verdim ama inşallah değilimdir ara ara hafif vücud ağırlarım oldu umarım değildir biraz önce turşu yedim suyundan içtim 0 tat korkma başladım test sonucum gece çıkacak
Canım geçmiş olsun ama tat ve koku yoksa koronasındır Allah şifa versin

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
4 gündür burun tıkanıklığı ve akıntısı var bugün gitti tat koku sizin çevrenizde hamile olup korona olan bu şekilde mi oldu
Canim yok gebelik yoktu ama korkma dediğim gibi zencefil gebelikte zararlı değilse balla iç en azından günde bir fincan iç ve bol sıvı tuket kesinlikle meyve ye bol bol haşlanmış yumurta ve yeşillik demişti doktor bana inşallah negatiftir

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Zencefil gebelikte yasak değil canım zencefil bal limon karıştır ye ben ilk aylarda zencefil çayı içiyordum mide bulantısını kesiyormuş diye çayını içtim baya bi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım inşallah negatif çıkar belirtileri benziyor ama umarım değildir

Toprak Su

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende senin gibi oldum bianda tat koku gitti testim pozitif cıktı şükür sıkıntısız atlattım 1 hafta oluyor karantinadan cıkalı pozitifse bile kadın doğumcuna bildir benim doktorum kan sulamdırıcı iğne kullanmamı söylemişti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar