1 aylık bebekte geçmeyen kabızlık acil yardım 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlaydaE tarafından oluşturulan 1 aylık bebekte geçmeyen kabızlık acil yardım 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 505 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 aylık bebekte geçmeyen kabızlık acil yardım 🙏
Konbuyu başlatan İlaydaE
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İlaydaE

İlaydaE

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bebeğim formül mama ile besleniyor kabızlık sorunumuz vardı en sonunda doğru mamayı bulduk kabızlık bitmişti, fakat 3 gündür günde 1 defa kaka yapıyor oda benim yardımımna kakası ilk başta kıvamı sert aşırı ağlıyor yapamıyor arkaısndan normalleşiyor. Sizce bu neden olabilir 120ml süt veriyorum acaba güzelce doyamadığı için 1 defa kaka yapıyor oda dura duramı sertleşiyor.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bebeğim formül mama ile besleniyor kabızlık sorunumuz vardı en sonunda doğru mamayı bulduk kabızlık bitmişti, fakat 3 gündür günde 1 defa kaka yapıyor oda benim yardımımna kakası ilk başta kıvamı sert aşırı ağlıyor yapamıyor arkaısndan normalleşiyor. Sizce bu neden olabilir 120ml süt veriyorum acaba güzelce doyamadığı için 1 defa kaka yapıyor oda dura duramı sertleşiyor.
Canım yenidoğan bebeklerde doyma hissi yoktur ne kadar verirsen içer doktorum söylemişti sen aç zannedersin ama onda emme refleksi olduğu için aç sanırsın doktoruna kabızlık için danış mama biraz fazla içmiş de olabilir

İlaydaE

Kayıtlı Üye
rank
Canım yenidoğan bebeklerde doyma hissi yoktur ne kadar verirsen içer doktorum söylemişti sen aç zannedersin ama onda emme refleksi olduğu için aç sanırsın doktoruna kabızlık için danış mama biraz fazla içmiş de olabilir
Teşekkür ederim cnm bu gün arıcam doktoru 🥰

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
1 aylıksa biraz fazla ıcmis canım mama zaten anne sutu gibi olmadığı İcin kıvamı koyu oluyor suyunu biraz fazla yada olusunu biraz az at canım doktoruna da danıs mutlaka koyu kıvamlı yapma mamayı kabız oluyor oyle

İlaydaE

Kayıtlı Üye
rank
Tamam tatlım öylede denerim doktorum başta sert ama sonra normal ise korkucak bişey yok dedi fakat hep bnm yardımım gereyor südüne biraz zeytin yağı koysam acaba olurmu bilemedm

Hanife Şeyan

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda da oldu ama ben mama vermiyordum sadece emiyordu hangi doktora gittiysem bana sütün bebege yarıyor dediler ve gerçekten kızım çok güzel kilo aldı bence çok sıkıntı yapma bebeğe yaradığı içindir muhtemelen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar