1 yaş süt verme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan 1 yaş süt verme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 440 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı 1 yaş süt verme
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kizlar oğlum 1 yaşına girecek ben artik süt vermek ıstiyorum normal market sütümü vermeliyim yoksa inek sütümu ben inek sütü verme taraftariyim ama burada bir arkadaş vardı yarı yarıya süt yarı yarıya da su karıştırarak var diyorlardı O arkadaş cevap verirse çok sevinirim Hangi arkadaş da hatırlamıyorum Bir de inek sütünü her gün Taze mi almalıyım yoksa dolapta iki gün üç gün kalabilir mi cevaplarınızı bekliyorum canlarım
Bence biraz daha bekle süt yüzünden hastaneye yatmıştık market sütü vermiştim ben inek sütü vermek istemedim çünkü artık neyin ne olduğu belli değil olur ya hasta ineğin sütü fln olur Allah korusun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Günaydın kizlar oğlum 1 yaşına girecek ben artik süt vermek ıstiyorum normal market sütümü vermeliyim yoksa inek sütümu ben inek sütü verme taraftariyim ama burada bir arkadaş vardı yarı yarıya süt yarı yarıya da su karıştırarak var diyorlardı O arkadaş cevap verirse çok sevinirim Hangi arkadaş da hatırlamıyorum Bir de inek sütünü her gün Taze mi almalıyım yoksa dolapta iki gün üç gün kalabilir mi cevaplarınızı bekliyorum canlarım
Ben kızıma 1 yaşından beri veriyorum ama kesinlikle taze inek sütü al 2 günde bir alıyorum kaynatıp dolapa koyuyorum 2 yaşına kadar yarı yarıya sulandırark verdim çünkü sade süt aşırı derece kabız yapıyordu kızımı yaklaşık 3 4 aydır sütü sulandırmayi bıraktım sade süt veriyorum

Tüm sayfalar yüklendi.