Sorum var 1 yıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan 1 yıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,327 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 1 yıl
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47
Yarın bize 1 yıl olcak kızlar bakım bizimki ne supriz yapcak kızım kolik ya bir yere pek gidemeyiz ama sizce ben ne yapayim evde hazırlık fikriniz var mı kızım huzursuz bir bebek bir yere gidemiyoz evde devamlı emmek sallanmak isteyen bir bebek bende evde biseyler yapayım dedim sizce napsam inanın kuaföre bile gidemedim artık evde hazırlancam elbise almıştım zaten sadece makyaj saç sıkıntı onuda yapcam işte

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Yarın bize 1 yıl olcak kızlar bakım bizimki ne supriz yapcak kızım kolik ya bir yere pek gidemeyiz ama sizce ben ne yapayim evde hazırlık fikriniz var mı kızım huzursuz bir bebek bir yere gidemiyoz evde devamlı emmek sallanmak isteyen bir bebek bende evde biseyler yapayım dedim sizce napsam inanın kuaföre bile gidemedim artık evde hazırlancam elbise almıştım zaten sadece makyaj saç sıkıntı onuda yapcam işte
Güzel romantik bir masa hazırla kuru güllerle mumlar olsun şık güzel bir elbise giy kuzum eşinin sevdiği yemklerden yap makyajını sacini evde yapabilirsin zaten evde olacaksınız

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Güzel romantik bir masa hazırla kuru güllerle mumlar olsun şık güzel bir elbise giy kuzum eşinin sevdiği yemklerden yap makyajını sacini evde yapabilirsin zaten evde olacaksınız
Kesinlikle hülyama katılıyorum 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar