10.11 hafta da beni neler bekliyor ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan 10.11 hafta da beni neler bekliyor ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,712 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10.11 hafta da beni neler bekliyor ?
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yok canm her gebelik aynı değil bnm ilk kızımda 4. Ayda geçti ikinci kızımda neredeyse doğuma kadarda sürdü
Çok korktum bi anda böyle geçince aslında baya harat böyle olsa hep keşke diyodum ama bi anda bulantım geçti falan korktum o yüzden. Sağol canım içim ferahladı biraz daha 1 hafta var hastaneye gitmeme de en son 8.haftada gördüm zaten merak ediyordum şimdi korktum bende🥰🥰

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Çok korktum bi anda böyle geçince aslında baya harat böyle olsa hep keşke diyodum ama bi anda bulantım geçti falan korktum o yüzden. Sağol canım içim ferahladı biraz daha 1 hafta var hastaneye gitmeme de en son 8.haftada gördüm zaten merak ediyordum şimdi korktum bende🥰🥰
Anladım canm korkma normal yani sizin ilk galiba🌹

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Benim belirtiler dünden beri geçti göğüs hassasiyetim ve bulantılar sadece dolabı açınca tiksinme var korktum bu sefer geçince daha erken değilmi 11. Haftadayım
Normal bence ben 31 haftalık oldum hâlâ bazı kokular beni tiksindiriyor. Mesela kırmızı et kokusuna hâlâ dayanamıyorum. Dolapta ki yeşilliklerin kokusu bile bu haftalarda kusmama sebep oluyor oysa ki ben baştan beri hiç kusmamıştım bulantı vardı ama kusma yoktu. Bunlar çok normal şeyler bence . 🤗☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belli oluyo zaten ilklerde insan en ufak birşeydenn tedirgin oluyo🤣
Aynn ya bende öyleydim 31 haftalık oldum zmn geçince insan herşeyi daha iyi anlıyor. Ama başlarda herşeyden korkup dururdum 🤣🤣

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Normal bence ben 31 haftalık oldum hâlâ bazı kokular beni tiksindiriyor. Mesela kırmızı et kokusuna hâlâ dayanamıyorum. Dolapta ki yeşilliklerin kokusu bile bu haftalarda kusmama sebep oluyor oysa ki ben baştan beri hiç kusmamıştım bulantı vardı ama kusma yoktu. Bunlar çok normal şeyler bence . 🤗☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynn ya bende öyleydim 31 haftalık oldum zmn geçince insan herşeyi daha iyi anlıyor. Ama başlarda herşeyden korkup dururdum 🤣🤣
Aynen bu dolap kokusu hala etkiliyor zaten bu tiksinmeler olmasa hiç belirtim kalmadı sanki zaten bulantı da çok hafif oluyor ama hissetmiyorum bile bazen çok şükür duruldu😀☺️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Aynen bu dolap kokusu hala etkiliyor zaten bu tiksinmeler olmasa hiç belirtim kalmadı sanki zaten bulantı da çok hafif oluyor ama hissetmiyorum bile bazen çok şükür duruldu😀☺️
Aynn canım şükret ki geçmiş. Valla çok zor insan dayanamıyor gerçekten. Zaten zamanla kendisi geçiyor geçmese de alışıyorsun artık ☺️😏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar