10.11 hafta da beni neler bekliyor ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan 10.11 hafta da beni neler bekliyor ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,727 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10.11 hafta da beni neler bekliyor ?
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Benim belirtiler dünden beri geçti göğüs hassasiyetim ve bulantılar sadece dolabı açınca tiksinme var korktum bu sefer geçince daha erken değilmi 11. Haftadayım
Sorma ben mutfağa gidemiyorum balkoon da yok eşim orda sigara içiyor ben aşırı tiksiniyorum direk lavoba.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim belirtiler dünden beri geçti göğüs hassasiyetim ve bulantılar sadece dolabı açınca tiksinme var korktum bu sefer geçince daha erken değilmi 11. Haftadayım
Yo neden korkuyorsun ki kontrol de bişey cikmadiktan sonra.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Sorma ben mutfağa gidemiyorum balkoon da yok eşim orda sigara içiyor ben aşırı tiksiniyorum direk lavoba.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yo neden korkuyorsun ki kontrol de bişey cikmadiktan sonra.
Tiksinmelerden dolayıda çok kusturuyor Allahtan mutfağa girince bişey yok da şu buzdolabını açmak ölüm gibi 😂 kontrole en son 8.haftada gitmiştim merak ediyorum o yüzden canım ondan sonra hiç gitmedim haftayada randevu yok anca 2hafta sonraya bulabildim oda ikili tarama için gidicem inşallah bebeği de görcem ☺️☺️

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Tiksinmelerden dolayıda çok kusturuyor Allahtan mutfağa girince bişey yok da şu buzdolabını açmak ölüm gibi 😂 kontrole en son 8.haftada gitmiştim merak ediyorum o yüzden canım ondan sonra hiç gitmedim haftayada randevu yok anca 2hafta sonraya bulabildim oda ikili tarama için gidicem inşallah bebeği de görcem ☺️☺️
Özel mi devlet mi . Ben şuan özelw gitmenin saçma olduğunu düşünüyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar