10 aylık bebeğim grip soğuk algınlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan 10 aylık bebeğim grip soğuk algınlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 816 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10 aylık bebeğim grip soğuk algınlığı
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Aşkım rabbim evkadini sana bağışlasın Allah'ım uzun omurler versin kaç aylık kuzum
Rabbim bütün herkesin evladını bağışlasın kuzum rabbim herkese evalt versin kucağı boş kalmasin inşallah 🤲 1 hafta önce 10 aylığına girdi yaramaz Bir maşallahni alırız teyzesi 🥰

Ekli dosyalar

• IMG-20220715-WA0057.jpg
    IMG-20220715-WA0057.jpg
    590.6 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG-20220715-WA0033.jpg
    IMG-20220715-WA0033.jpg
    704.4 KB · Görüntüleme: 39

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Rabbim bütün herkesin evladını bağışlasın kuzum rabbim herkese evalt versin kucağı boş kalmasin inşallah 🤲 1 hafta önce 10 aylığına girdi yaramaz Bir maşallahni alırız teyzesi 🥰
Masallahhhhhhh Subanallahhh rabbim size bagislasin güzel annesi bahtını kaderini güzel yazsın sağlık onunla olsun🧿🧿🧿🧿🧿🧿🥰♥️♥️♥️🤲

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler bebeğim grip soğuk algınlığı oldu burnu akıyor sürekli arada öksürük var Rabbime şükür ateş olmadı inşallah da olmaz bugün ilik kemik sulu sarmısaklı soğanlı tarhana yapıp yedirdim gün içinde neler yapmam lazım bebeğim bu durumu ilaçsız bir şekilde atlatmasi için internette baktım ballı zencefilli falan tarifler var 1 yaşına kdar bal yasak değil mi kafam karşti tecrubeli anneler gün içinde bebeğime ne gbi şeyler vere bilirim şimdiden teşekkür ederim cevaplariniz için ❤️
Bal olmaz ıhlamur nane limon olur ancak ama öksürüğü takip etmelisin beo site dönebiliyor bazen

Emine kilic

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler bebeğim grip soğuk algınlığı oldu burnu akıyor sürekli arada öksürük var Rabbime şükür ateş olmadı inşallah da olmaz bugün ilik kemik sulu sarmısaklı soğanlı tarhana yapıp yedirdim gün içinde neler yapmam lazım bebeğim bu durumu ilaçsız bir şekilde atlatmasi için internette baktım ballı zencefilli falan tarifler var 1 yaşına kdar bal yasak değil mi kafam karşti tecrubeli anneler gün içinde bebeğime ne gbi şeyler vere bilirim şimdiden teşekkür ederim cevaplariniz için ❤️
Bol bol emzirme 10 günlük bebek için ilikli kemik suyuda cok ağır degilmi 🙃

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bal olmaz ıhlamur nane limon olur ancak ama öksürüğü takip etmelisin beo site dönebiliyor bazen
Dediğin gbi yapıyorum cnm öksürüğü arada oluyor cnm çok şık değil Allah'a şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol bol emzirme 10 günlük bebek için ilikli kemik suyuda cok ağır degilmi 🙃
Kuzum ben 15 gün anca emzire bildm mamayla besleniyor kızım birde 10 günlük değil cnm 10 aylık 🥰❤️ yanlış gördün galiba

Tüm sayfalar yüklendi.