10 günlük bebek uyku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde yagzensln tarafından oluşturulan 10 günlük bebek uyku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,854 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 10 günlük bebek uyku
Konbuyu başlatan yagzensln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
A

Adsız anne adayı

Guest
Benimki de uyusa keşke üç saat uyusun diye uğraşıyorum bir saat uyuyp kalkiyo gaz sancısı tutuyo birde doymuyor napacagimi sasirdim uykum yok yorgunum Allah yardımcımız olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kuzum ailede çok zaman ne varsa çocuklarda da oluyor bazı hallerde ben duyduğuma göre en cok böyle uzayan sarılık üç aya kadar devam ediyor sonra bitiyor İnşaAllah biter canım benim şimdiki gebeliyimde de çocuk da sarılık ağır kecirilmesi gözüküyor eger yine çocuk babanın kanını götürürse benimle kan uyuşmazlığı olacak onun icin dokdor bana çocuk doğduğdan sonra tetbiri elden bırakmıyak doğar doğmaz üzerine düşek dedi hepizmin haqqımızda hayırlısı olsun kuzum hiç bir çocuk hasadalanmasın minik ellerine serum takılanda insanın ici sızlıyor 🥺
Aynen kuzum doktor bizede ilk 3 ay sürer dedi inşallah şuan Kayra 63 günlük geriye 27 gün kaldı 🤦🏻‍♀️🤭 inşallah geçecek. Rabb'im sağlıklarını bozmasın 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar