Sorum var 11 Aylik oglum var ve hamileyim🥲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan 11 Aylik oglum var ve hamileyim🥲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 953 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 11 Aylik oglum var ve hamileyim🥲
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim 6 yil cocugum olmadi ve hep bir bebegim olmasi icin dua ettim bir oglum oldu suanda 11 aylik cok sukur ve ben 1 haftadir hamile oldugumu ögrendim 1 bucuk aylik hamileyim ve cok mutluyum rabbim isteyen dileyen herkeze nasip etsin insallah😊❤️
Hayırlı olsun oğlum 3 aylıkken kaldım bu da erkek😍 araları 11 ay olacak ❤️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar benim 6 yil cocugum olmadi ve hep bir bebegim olmasi icin dua ettim bir oglum oldu suanda 11 aylik cok sukur ve ben 1 haftadir hamile oldugumu ögrendim 1 bucuk aylik hamileyim ve cok mutluyum rabbim isteyen dileyen herkeze nasip etsin insallah😊❤️
Amin canım 🤲 gözün aydın. Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲 Allah gönülden isteyen herkese annelik duygusunu tattırsın inşallah 🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Maşallah kuzum rabbim oğlunu sana bağışlasın inşallah
Karnındakini de saglikla kucağına almayı nasip etsin

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️🤲

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ya ne güzel çok şükür ha böyle isteyene rabbim versin ilk defa birisi üzgün olarak yazmadı pişman olarak seni tebrik ediyorum Allah sağ sagllim kucağına almayı nasip etsin oğluna da rabbim güzel ömürler versin inşallah ❤️❤️❤️❤️🥰👏🥰
Ama konu başlığında ağlama emojisi var anlamadım 🤔mutlu mu üzgün mu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar