Sorum var 11 Aylik oglum var ve hamileyim­čą▓

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal taraf─▒ndan olu┼čturulan 11 Aylik oglum var ve hamileyim­čą▓ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 484 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 43 yorum ve 15 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ 11 Aylik oglum var ve hamileyim­čą▓
Konbuyu ba┼člatan Neslihan gayiranal
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan ├ľzLemce33
─░nstagram hesab─▒m─▒z─▒ takip edin indirimleri ka├ž─▒rmay─▒n @gebelikhamilelikannelik

Sinem&masal

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 Ekim 2021
Kizlar benim 6 yil cocugum olmadi ve hep bir bebegim olmasi icin dua ettim bir oglum oldu suanda 11 aylik cok sukur ve ben 1 haftadir hamile oldugumu ├Âgrendim 1 bucuk aylik hamileyim ve cok mutluyum rabbim isteyen dileyen herkeze nasip etsin insallah­čśŐÔŁĄ´ŞĆ
├çok sevindim senin ad─▒na kuzum rabbimla sa─čl─▒kla kuca─č─▒na aldirsin ­čÖĆ­čą░

2 prenses1prens annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
27 Temmuz 2021
Kizlar benim 6 yil cocugum olmadi ve hep bir bebegim olmasi icin dua ettim bir oglum oldu suanda 11 aylik cok sukur ve ben 1 haftadir hamile oldugumu ├Âgrendim 1 bucuk aylik hamileyim ve cok mutluyum rabbim isteyen dileyen herkeze nasip etsin insallah­čśŐÔŁĄ´ŞĆ
Ne mutlu sana can─▒m Rabbim sa─čl─▒kla b├╝y├╝tmeyi nasip etsin in┼čallah ­čĄ▓ yavrular─▒n─▒ olmayanlar a da isteyenlere de nasip etsin Allah'─▒m

Kayra'n─▒n Annesi ­čĹ╝­čĆ╝

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
G├Âz├╝n ayd─▒n can─▒m benim rabbim aa─č salim kuca─č─▒na almay─▒ nasip eylesin in┼čallah ­čÖĆ­čĆ╗

S├╝meyra.G├Âk├žek

G├Âk├žemÔŁú´ŞĆ G├ÂkperimÔŁú´ŞĆ
rank
Kat─▒l─▒m
30 Eyl├╝l 2022
├çok g├╝zel Allah'─▒m seni b├Âyle m├╝kafatlandirmis i┼čtee­čą░­čą░­čą░
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Bu arada benimde k─▒z─▒m 10.aylikken 6 haftal─▒k hamile oldu─čumu ├Â─črendim

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2023-10-08
Gebeli─činizin 21. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k havu├ž b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Art─▒k bebe─čin hareketler iyice belirgin hale gelir. ka┼člar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler olu┼čmaya ba┼člayabilir. m├╝mk├╝n oldu─čunca istirahat halinde ayaklar─▒ yukar─▒ kald─▒rmak gerekli .
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 28 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 400 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

├ľzLemce33

­čĺ×O─čuz Ka─čan­čĺ× Yusuf G├Âktu─č ­čĹ­čĺ× ├ľyk├╝ ­čĺ×
rank
Kat─▒l─▒m
23 Kas─▒m 2022
Ya ne g├╝zel ├žok ┼č├╝k├╝r ha b├Âyle isteyene rabbim versin ilk defa birisi ├╝zg├╝n olarak yazmad─▒ pi┼čman olarak seni tebrik ediyorum Allah sa─č sagllim kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin o─čluna da rabbim g├╝zel ├Âm├╝rler versin in┼čallah ÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆ­čą░­čĹĆ­čą░

Demetdemet

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
5 A─čustos 2022
Ay be g├╝zel hay─▒rl─▒ olsun canim

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar