Sorum var 11 Aylik oglum var ve hamileyim🥲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan 11 Aylik oglum var ve hamileyim🥲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 920 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 11 Aylik oglum var ve hamileyim🥲
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim 6 yil cocugum olmadi ve hep bir bebegim olmasi icin dua ettim bir oglum oldu suanda 11 aylik cok sukur ve ben 1 haftadir hamile oldugumu ögrendim 1 bucuk aylik hamileyim ve cok mutluyum rabbim isteyen dileyen herkeze nasip etsin insallah😊❤️
Ne mutlu sana canım Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah 🤲 yavrularını olmayanlar a da isteyenlere de nasip etsin Allah'ım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar benim 6 yil cocugum olmadi ve hep bir bebegim olmasi icin dua ettim bir oglum oldu suanda 11 aylik cok sukur ve ben 1 haftadir hamile oldugumu ögrendim 1 bucuk aylik hamileyim ve cok mutluyum rabbim isteyen dileyen herkeze nasip etsin insallah😊❤️
Gözün aydın canım benim rabbim aağ salim kucağına almayı nasip eylesin inşallah 🙏🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Çok güzel Allah'ım seni böyle mükafatlandirmis iştee🥰🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada benimde kızım 10.aylikken 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ya ne güzel çok şükür ha böyle isteyene rabbim versin ilk defa birisi üzgün olarak yazmadı pişman olarak seni tebrik ediyorum Allah sağ sagllim kucağına almayı nasip etsin oğluna da rabbim güzel ömürler versin inşallah ❤️❤️❤️❤️🥰👏🥰

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ay be güzel hayırlı olsun canim

Tüm sayfalar yüklendi.