Sorum var 11 Aylik oglum var ve hamileyim🥲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan 11 Aylik oglum var ve hamileyim🥲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 919 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 11 Aylik oglum var ve hamileyim🥲
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
KİZLAR HEPİNİZE ÇOK COOOK TEŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZDEN ALLAH RAZİ OLSUN RABBİM COK BÜYÜK UMUDUMU KESMİSTİM BANA OGLUMU BAGİSLADİ COK SUKUR SİMDİDE BUNU 😊🥰
Çok şükür canım benim rabbim büyük çok şükür seninde dualarını duymuş ve kabul eylemiş 🥰

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Sende benim Canımsın 🫶💞😘
Abla ben en son 21 Aralık ta âdet oldum ama o zaman kan verdiğim zaman hemşire 6 haftalık dedi onun demesine göre şuan 12 haftanın içindeyim ama şuan yüzüstü uzanmışim resmen karnimda hareket ediyor bebek ya hissediyorum çok netttt yani balık gibi oynuyor normalmi ya 21 aralıktan hesaplasan 13 haftalık tan biraz daha büyük oluyor

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Sende benim Canımsın 🫶💞😘
Abla ben en son 21 Aralık ta âdet oldum ama o zaman kan verdiğim zaman hemşire 6 haftalık dedi onun demesine göre şuan 12 haftanın içindeyim ama şuan yüzüstü uzanmışim resmen karnimda hareket ediyor bebek ya hissediyorum çok netttt yani balık gibi oynuyor normalmi ya 21 aralıktan hesaplasan 13 haftalık tan biraz daha büyük oluyor
Kıpırdama değil de seyrime oluyor o haftalarda demek hareketli olacak minnoş sağlıkla gelsin 🥰

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sende benim Canımsın 🫶💞😘
VAlla ikiden sonrası gebeliklerde hissediliyor canım benim yok diyorlar ama bnde hissettim gerçekten ha Maşallah ne güzel 🥰❤️🧿 o günleri hatrlyrm belirti vardı ilk gttin bişi yok gbiydi sonra hamileyim dedin ne güzeldi rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim ❤️

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Anladım canım olabilir bende erken hissetmiştim diğerlerine göre
Sizin kaçıncı gebelik birde cinsiyet i ne
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

VAlla ikiden sonrası gebeliklerde hissediliyor canım benim yok diyorlar ama bnde hissettim gerçekten ha Maşallah ne güzel 🥰❤️🧿 o günleri hatrlyrm belirti vardı ilk gttin bişi yok gbiydi sonra hamileyim dedin ne güzeldi rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim ❤️
Ayy evet 10 gün gecikti zaten hep 10.gun gecikiyor di fazla ümitlenmedim baktım belirtileri de var test yaptım silikti çizgi kan verdim 70 çıktı 10 gün sonra yine kan verdim 10000 çıktı ♥️🥰🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.