11 haftalık hamileyim bebek çok hareket ediyordu ultrasonda baya şaşırdım sonuçta ben pek hissetmiyorum maşallah 🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan 11 haftalık hamileyim bebek çok hareket ediyordu ultrasonda baya şaşırdım sonuçta ben pek hissetmiyorum maşallah 🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,655 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 11 haftalık hamileyim bebek çok hareket ediyordu ultrasonda baya şaşırdım sonuçta ben pek hissetmiyorum maşallah 🤭
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Bende 11+4 oldum benimkininde maşallahı vardı bi durmadı dokdor bu ne hareketli bebek dedi ben daha bişey hissediyorum ama o halinden memnun:)))

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide öyleydi canım 9 10 haftalıkken oryantal yapıyordu sanki içeride eşim ultrason da görünce şok olmuştu hatta 😂
Bende ilk defa bukadar net gördüm tam karşımdaydı ekran diğerlerinde korku heycandan bakmıyordum bile birde ekran başka taraftaydı artık rahatladım daha çok 3 aya giriyoruz çok şükür artık

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Oda bişey mi bizimki halay çekiyordu günlerce aklımdan çıkmamıştı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ilk defa bukadar net gördüm tam karşımdaydı ekran diğerlerinde korku heycandan bakmıyordum bile birde ekran başka taraftaydı artık rahatladım daha çok 3 aya giriyoruz çok şükür artık
Fırsatın olursa videosunu Çek en güzel zamanları sonrasında büyüyo ayrıntılıdan sonra doktorlar ayrı ayrı inceliyor organlara ciğere bakıyo ölçümler yapıyo bide küçük ya net o bacakları kollarının oynaması gözüküyor hatıra kalır elinde

Son düzenleme:

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Oda bişey mi bizimki halay çekiyordu günlerce aklımdan çıkmamıştı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Fırsatın olursa videosunu Çek en güzel zamanları sonrasında büyüyo ayrıntılıdan sonra doktorlar ayrı ayrı inceliyor organlara ciğere bakıyo ölçümler yapıyo bide küçük ya net o bacakları kollarının oynaması gözüküyor hatıra kalır elinde
Bilmem ki sorarım doktora çekerim 2 sn belki 🤭

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzel bir duygu canım şimdi bile aklıma geldiğinde gülümsüyorum o hâline

Tüm sayfalar yüklendi.