13+3 yeni kontrlrden geldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Mircan11 tarafından oluşturulan 13+3 yeni kontrlrden geldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,649 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 13+3 yeni kontrlrden geldim
Konbuyu başlatan Mircan11
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Az önce konstrlden geldim develte ama hiç bir bilgi bebekle alakalı hiç birşey söylemedi cinsiyetini sordum erken dedi uzandım kalktim geldim hiç bişey anlamadım bazıları devleti abartiyorusz Diyr ama gerctn ilgilenmiyorlar yalanmi ultrsn fotsu yok ekran onlara döndük bir onlar görüyor
Maalesef böyle doktorlara denk gelebiliyor uz ilk haftalarda benimde gittiğim doktordan hiç memnun kalmadım doktor değiştirdim bende devlet hastanesi ne gidiyorum şimdiki doktorum erkek ve o kadar ilgiliki ben soru sormuyorum hiç ikinci gebeligim olduğu için hamilelik şikayetlerini biliyorum ama doktor kendisi soruyo nasılsın bel ağrın varmı kasık agrin varmı akintin varmı bebek hareketleri nasıl diye ultrasona yanındaki bayan doktor bakiyo oda ekranı bana çevirip bak annesi bu eli bu ayağı bu kafası kilosu bukadar boyu bu kadar diye ultrason fotoğrafi banada vermiyorlar ama ilgi alaka çok iyi çok şükür inşallah sende iyi bir doktor bulursun canım

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Özelde hem detaylı bakılıyor hem bilgilendiriyorlar hemde her gittiğinde ultrason resmi veriyorlar kuzum ben 4 kere gittim 4 ultrason resmim var şuan
Aynen ben oğlumda hep özele gidiyordum bunda Habire yukseltyorlar Fiyat konusunda olmadı arada devete giderim dedim pişman oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maalesef böyle doktorlara denk gelebiliyor uz ilk haftalarda benimde gittiğim doktordan hiç memnun kalmadım doktor değiştirdim bende devlet hastanesi ne gidiyorum şimdiki doktorum erkek ve o kadar ilgiliki ben soru sormuyorum hiç ikinci gebeligim olduğu için hamilelik şikayetlerini biliyorum ama doktor kendisi soruyo nasılsın bel ağrın varmı kasık agrin varmı akintin varmı bebek hareketleri nasıl diye ultrasona yanındaki bayan doktor bakiyo oda ekranı bana çevirip bak annesi bu eli bu ayağı bu kafası kilosu bukadar boyu bu kadar diye ultrason fotoğrafi banada vermiyorlar ama ilgi alaka çok iyi çok şükür inşallah sende iyi bir doktor bulursun canım
Ne güzel maşallah darısı bizimkilerin basina

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Özelde hem detaylı bakılıyor hem bilgilendiriyorlar hemde her gittiğinde ultrason resmi veriyorlar kuzum ben 4 kere gittim 4 ultrason resmim var şuan
Bende devlete gitmeme rağmen elimde remsen 10 'u aşkın ultrason fotosu var keşke her doktor ilgili olsa bazıları çok şansız doktor yönünden 😥

Az önce konstrlden geldim develte ama hiç bir bilgi bebekle alakalı hiç birşey söylemedi cinsiyetini sordum erken dedi uzandım kalktim geldim hiç bişey anlamadım bazıları devleti abartiyorusz Diyr ama gerctn ilgilenmiyorlar yalanmi ultrsn fotsu yok ekran onlara döndük bir onlar görüyor
Doktordan doktora değişiyo demekki benim doktorum herşeyini gösteriyo ayrıntılı bilgi veriyor sıkıntn bsey varmı diyo boy boy da ultrason fotosu veriyo🙂🙂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen ben oğlumda hep özele gidiyordum bunda Habire yukseltyorlar Fiyat konusunda olmadı arada devete giderim dedim pişman oldum

Ne güzel maşallah darısı bizimkilerin basina
Fiyat konusunda evet sürekli yükseliyor ama elimizdende bişey gelmiyorki devlette normal doktora denk gelmedim ben henüz

Gittiğin yer pek ilgilenmemiş bu da insanın canını çok sıkıyor tabi bi heyecanla gidiyorsun ama üzülerek dönmüşsün canım benim

Doktordan doktora değişiyo demekki benim doktorum herşeyini gösteriyo ayrıntılı bilgi veriyor sıkıntn bsey varmı diyo boy boy da ultrason fotosu veriyo🙂🙂
Benimde öyle çok şükür 🥰

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım bnde devlete gidiyorum ve doktorum o kadar iyi ki suyun şu kadar eşinin durduğu yer en mükemmel yerinde kilosu ayına göre gayet iyi diye şeyler söyledi çokta soruyor ağrım varmı bı sıkıntın varmı diye bnm her sorduğum soruyuda cevaplıyor gerçekten devlet diye değil doktorunu buldunmuydu devlette bile özelden dahada iyi doktorlar cikabiliyor iyice arastirman lazım

Betül yiğit

Kayıtlı Üye
rank
Bende ankaradayim şehir hastanesi ilgileniyor sadece tavsiyem eğer yaşadığınız şehir de varsa gidin😊

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Özel acayip fiyatlara artış yapmışlar bakalım hel

Özel acayip fiyatlara artış yapmışlar bakalım hele
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik
Aynen ilk gebeligimde medikalparka gidiyordum ordanda memnun kalmadım oda ilgisizde ve ben yabancı olduğum için 225 TL alıyordu her muanede şuanda özel muayinehaneye gidiyorum ve çokta memnunu ama fiyatı 200 olmuş onunda

Tüm sayfalar yüklendi.