13 haftada sürekli mide bulantısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NazlıCan tarafından oluşturulan 13 haftada sürekli mide bulantısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,486 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 13 haftada sürekli mide bulantısı
Konbuyu başlatan NazlıCan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan NazlıCan

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar belki haftada bir günüm iyi geçiyor onun dışında yok surekli kusuyorum ilaçlarımı içemiyorum yediğim hiç bisey midemde kalmiyor. Napcam bilmiyorum daha 13 hafta yeni bitti sanki bu bulantilar hic bitmeyecek gibi. Fiziksel ve psikolojik olarak bittim 😔
Cnm havaald ck sck oda ck tetikliooo 4 aya gdiginde yavas yavas kesilir ama yine kusma oalck cok dgil genel olrk gebelkte hepmz kusuoz 😀😀

N

Narin

Guest
Dogal ve sade maden suyu denesen
Kızlar belki haftada bir günüm iyi geçiyor onun dışında yok surekli kusuyorum ilaçlarımı içemiyorum yediğim hiç bisey midemde kalmiyor. Napcam bilmiyorum daha 13 hafta yeni bitti sanki bu bulantilar hic bitmeyecek gibi. Fiziksel ve psikolojik olarak bittim 😔
Benim evim çok serin üşüyoruz bile sicaktan etkilenmedim hic canim. Arada bi olmasina raziyim hergun oluyor çok bitkin düştüm gecer insallah

N

Narin

Guest
Ayrica nane cayi, zencefil cayi, limonlu veya limonsuz iyi geliyor diye biliyorum, bir danis doktoruna once, ara sor deneyebilir miyim diye

Busetskn

Kayıtlı Üye
rank
Prilam dr diye bi ilaç yazmıştı doktorum bana o baya iyi geldi bana bulantıyı tiksintiyi kesti çok daha iyiyim o ilacı kullanalı gece yatarken 2 kere atıyorsun. Doktorunuza danışın isterseniz🙂

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
Prilam dr diye bi ilaç yazmıştı doktorum bana o baya iyi geldi bana bulantıyı tiksintiyi kesti çok daha iyiyim o ilacı kullanalı gece yatarken 2 kere atıyorsun. Doktorunuza danışın isterseniz🙂
Kullandım bana fayda etmedi onu içince de çıkarıyorum. Tesekkur ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayrica nane cayi, zencefil cayi, limonlu veya limonsuz iyi geliyor diye biliyorum, bir danis doktoruna once, ara sor deneyebilir miyim diye
Zencefil çayı iciyorum biraz iyi geliyor ama çok acı ve hergun de içemiyorum bitkisel sıkıntı olur belki diye. Maden suyu icinde mide yanmasi olduğu zaman iciyorum bulantıya faydasi olduğunu sanmam. Tesekkur ederim önerin için, 😊

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar