13 haftalık gebelikte acı sarı kusmak???

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Türkan tarafından oluşturulan 13 haftalık gebelikte acı sarı kusmak??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,651 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 13 haftalık gebelikte acı sarı kusmak???
Konbuyu başlatan Türkan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şehnaz

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın herkese bugün sabah mutfaga gittiğimde gördüğüm şeyden migdem bulandı ve daha bişey yememiştim bi bulantı geldi acı sarı renkte kustum 3 hafta önce falanda olmuştu nedir bu araştırdım safran diyolar ama doktoruma söylemem gerekiyo sanırım sizde bunu yaşayan varmı yine ac kaldım 13 hafta 5 günüm ama hala mutafaga yemek yapmaya giremiyorum 😞😞😞😞

Kocayekspr

Kayıtlı Üye
rank
Ben de aynı şekilde kusuyorum eğer karnım çok acikmişsa bu normal diye biliyorum çok aç kalmamaya çalışın o zaman midenizde bir şey olmadığı için karaciğerinizdeki sıvı çıkıyor ama doktorunuza da danışın bı tabi.

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Günaydın herkese bugün sabah mutfaga gittiğimde gördüğüm şeyden migdem bulandı ve daha bişey yememiştim bi bulantı geldi acı sarı renkte kustum 3 hafta önce falanda olmuştu nedir bu araştırdım safran diyolar ama doktoruma söylemem gerekiyo sanırım sizde bunu yaşayan varmı yine ac kaldım 13 hafta 5 günüm ama hala mutafaga yemek yapmaya giremiyorum 😞😞😞😞
Herkes te oluyor bu miden bos oldugu icin safra kusuyosun gayet normal benim 16. Haftaya kadar bile mutfagin kapisindan bile gecemiyordum cok zor cidden

Dilan Akpınar

Kayıtlı Üye
rank
Safra kusuyorsundur canım bende öyleydim 6 7 ay çektim sonra geçti sabret geçer sabah daha çok oluyordu bulantı biseyler ye uyanınca

Mehtapdenizhakkı

Kayıtlı Üye
rank
Bende 12+3 ozellikle sabahlari diş fircaladiğimda oluyor sonrasinda kokulu özellikle sogan salca da kusuyorum mecburen de girip mutfaga yemek yapmak zorundayim 🙃😏

NazlıMelis

Kayıtlı Üye
rank
Tam 7 ay boyunca böyleydim ama gecti Rabbim kolaylik versin canim

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Safran olabilir cnm doktoruna mutlaka söyle zehirleyebiliyormuş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar