13 haftalık hamilelikte bıçak saplantısı gibi ağrı

• Konbuyu başlatan Pervinkubra
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pervinkubra tarafından oluşturulan 13 haftalık hamilelikte bıçak saplantısı gibi ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 750 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 13 haftalık hamilelikte bıçak saplantısı gibi ağrı
Konbuyu başlatan Pervinkubra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan pervinkubra8
P

Pervinkubra

Guest
Merhaba arkadaşlar 13 haftalik hamileyim âdet ağrısı gibi agri cekiyorm ve karnimin altinda bicak saplantisi gibi agrilar var ilk kizimda boyle seyler yaşamadım bunda agrim cok sezeryan dogum yaptim o yuzden mi acaba bide bu agrilar normalmi

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Ben normal doğum yapmama rağmen benzer ağrıları yaşadım. Adet sancısı gibi sanci bebek yukarı çıktığında bitiyo 16.hafta gibi azaldı bende. Cok şiddetli yaşadığım için Progestan fitil kullanıyordum o baya rahatlatıyordu. Ayaklarını sakin üşütme o da tetikliyor. Kramp gibi agrilar ise magnezyumla geçiyor. Rahim büyüdükçe bu ağrılar oluyor.Yani hersey normal:)

P

Pervinkubra

Guest
Ben normal doğum yapmama rağmen benzer ağrıları yaşadım. Adet sancısı gibi sanci bebek yukarı çıktığında bitiyo 16.hafta gibi azaldı bende. Cok şiddetli yaşadığım için Progestan fitil kullanıyordum o baya rahatlatıyordu. Ayaklarını sakin üşütme o da tetikliyor. Kramp gibi agrilar ise magnezyumla geçiyor. Rahim büyüdükçe bu ağrılar oluyor.Yani hersey normal:)
Tsk ederim ☺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar