14 haftalik anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan 14 haftalik anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,779 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 14 haftalik anneler
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Erkek bebek olanlar ne aseriyor acaba ben kizimda cok tatli yedim bunda tuzlu eksi istiyor bide erkek de ayak usumesi cok oluyormuz hakikaten su sicakta corap giyiyorum
Bn kızımda hep tatlı şeyler yedim ikinci çocuğum erkekti sürekli tuzlu ekşi şeyler yedim bunda da turşu limon erik elma çok yedim tuzlu şeyler çok hoşuma gidiyor ama arada canım çok tatlı da çekiyordu bence sizin bebekte erkek doktorunuz hiç tahminde bulunmadı mi 🤗

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Bn kızımda hep tatlı şeyler yedim ikinci çocuğum erkekti sürekli tuzlu ekşi şeyler yedim bunda da turşu limon erik elma çok yedim tuzlu şeyler çok hoşuma gidiyor ama arada canım çok tatlı da çekiyordu bence sizin bebekte erkek doktorunuz hiç tahminde bulunmadı mi 🤗
Ayyy ins oyle olur bi kizim var bide erkek olsa yeter ama saglikli olsunda en son kontrole gittigimde 11 haftalikti ayin 29 da gidecem

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende 3ünde de tatlıda yedim ekşi de 3üde erkek aşerdiğin yediğin şeylerle alakası yok bence cinsiyetin☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar