14 haftalık gebelik çabuk yorulma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Türkan tarafından oluşturulan 14 haftalık gebelik çabuk yorulma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,211 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 14 haftalık gebelik çabuk yorulma
Konbuyu başlatan Türkan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Türkan

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar meraba 14 haftama girdim bugün ama bu aralar en ufak iş yapmaya kalksam soluk soluğa kalıyorum sankı kalbim yerinden çıkacak hemen yorulup yatıyorum bunlar ne zaman gececek gerçekten pskolojim bozuldu rabbim daha kötü etmesin ama zorlanıyorum bu kadar halsizlk yorgunluk hamilelikten mi kontrolüme 6 gün var daha 😞😞😞😞😞😞😞

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar meraba 14 haftama girdim bugün ama bu aralar en ufak iş yapmaya kalksam soluk soluğa kalıyorum sankı kalbim yerinden çıkacak hemen yorulup yatıyorum bunlar ne zaman gececek gerçekten pskolojim bozuldu rabbim daha kötü etmesin ama zorlanıyorum bu kadar halsizlk yorgunluk hamilelikten mi kontrolüme 6 gün var daha 😞😞😞😞😞😞😞
Canım allah yardımcın olsun ama ben doğana kadar da aynıydı geçmedi hiç

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Ben
Benim kan degerlerim dusunce oyke halsizlesiyodum doktor demir eksikligi icin hap verdi mi sizede ben onu kullanmayi iki gun biraksam hemen halsiz dusuyodum

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Bahsettiğiniz durum vitamin eksikliğinden de kaynaklanabilir. Doktorunuza anlatın kan tahlilleri ile vitamin eksikliginiz tespit edilirse ilaç kullanırsanız toparlarsiniz İnşallah

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
Ben

Benim kan degerlerim dusunce oyke halsizlesiyodum doktor demir eksikligi icin hap verdi mi sizede ben onu kullanmayi iki gun biraksam hemen halsiz dusuyodu

Bahsettiğiniz durum vitamin eksikliğinden de kaynaklanabilir. Doktorunuza anlatın kan tahlilleri ile vitamin eksikliginiz tespit edilirse ilaç kullanırsanız toparlarsiniz İnşallah
Ben suan vitamin damlası kan ilacı kullanıyorum

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Yorgunluk halsizlik oluyor ama soluk soluğa kalman normal değil bnce

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar