14 Şubat geliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan 14 Şubat geliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,356 kez görüntülenmiş, 104 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 14 Şubat geliyor
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begümm
Yok kız kendini hiç yalnız hussetteme kesinlikle 😂 kalas resmen
Vallahi öyle canım hepsi aynı ruhlari ölmüş bunlarin😂geçen sene sevgililer günü aldım evlilik yıldönümü ikimizde unutmuşuz almadık hoş unutmasa da almazdı 4 Kasım'da doğum günüydü 12 Kasım'da doğum yaptım bişey felan almadım en güzel hediye bebeği daha ne istiyor benimde 20 Kasım doğum günü insan bı çiçek bişey alır hem yeni doğum yapmış hem doğumgünü ama yok anam

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Amin canim amin kecen niwanliydik guller mumlar falan sofra hazirlamiwdim odun gibi cocukmusun dedi ya bende daha hic bi wey etmiyorum bikdim tek tarafli olmakdan
Adam yerine koymayacaksın. Değer verdiğini hissettikleri an kendilerini bişey sanıyorlar maalesef kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aman onların boklarını yesin boşver offff
Aynen 😂😂

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar güzel hamişler eslerinize ne almayı düşünüyorsunuz benim aklıma hiç bir şey gelmiyor

Kızlar güzel hamişler eslerinize ne almayı düşünüyorsunuz benim aklıma hiç bir şey gelmiyor
Valla ona vereceğim en büyük hediye kızım😂o kadar zorluğunu çektim 😬😁şaka Bi yana hem evlilik yıldönümümüz olduğu için bir şey düşünmem lazım ama bende bulamadım 🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.