14 Şubat geliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan 14 Şubat geliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,353 kez görüntülenmiş, 104 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 14 Şubat geliyor
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begümm
Ben kendim saten bir hediyeyim 1.5 yillik evliyim 2.subatimiz olacak gecen sene mumlar masalr duzenledim ilk diye aylarca planini tuttum giyindim suslendim muzik falan gecti bu ne dedi sevgililer gunumuz dedim sigir gibi yemegini yedi ellerine saglik dedi kalkti telefonla oyun oynuyor hediyesini verdim gomlek almistim hemen acmadi ben diyince acti hıı guzelmis dedi birakti ertesi gunde dogum gunuydu pastayida hemen uflemedi oyun oynadi aradan 1 kac saat gecti kirk kere dene nasil olacak dedim anca denedi olmadi iade yaptim parasinida yedim baska bisi almadim 3 yil nisanli kaldik ayri sehirlerde evliligimizde ve tanistigimizdan beri ilk beraber sevgililer gunumuzdu kutlu olsun bile demedi dogum gunumude hatirlamadi saten bu yil annemlerdeyim bisey alip gonderir iyi damat rolu icin ama bisey almiyacam and da ictim romantiklik seviyem artik sifir dunya uzerindeki en odun kadinim artik o gun yaptigi hele hediyeyi o sekil birakmasi cok zoruma gitti kendisi alsin yapsin ben ugrasmam artik
Valla canım iade edip parasını yediğin iyi olmuş

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.