14hafta cinsiyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknur kaplan tarafından oluşturulan 14hafta cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,602 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 14hafta cinsiyet
Konbuyu başlatan İlknur kaplan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şnz hsn

İlknur kaplan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 14haftalık ikizlere hamileyim doktorum bugun erkeğe benzetti 2hafta sonra kesin belli olur dedi öyle deyip daha sonra kız bebeği olan oldumu bilgi verirmisiniz kızım olsun cok istiyorum

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 14haftalık ikizlere hamileyim doktorum bugun erkeğe benzetti 2hafta sonra kesin belli olur dedi öyle deyip daha sonra kız bebeği olan oldumu bilgi verirmisiniz kızım olsun cok istiyorum
Bana da erkek gibi demişti nöbetçi doktor sonra kendi doktoruma gittim erkek dedi neye benzettiyse o çıkıyor aman sağlıklı olunlarda gerisi boş gerçekten yeterki sağlıkla doğsunlr bebişlerimiz🤲

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İkiz bebek bende çok istiyordum hep hayalimdi hayal olarakta kaldı ☺️canım biri kız olur belki Allah gönlüne göre versin inşallah sağlıkla al kucağına bebişlerini ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.