15.hafta neler yasadiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizebebekim tarafından oluşturulan 15.hafta neler yasadiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 975 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 15.hafta neler yasadiniz
Konbuyu başlatan Mucizebebekim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mucizebebekim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
15.haftada neler yasiyoruz kizlar benim bebekneşi biraz asagidaymis igne ilac kullanip uzaniyorum hep
Geçmiş olsun canım dikkat et ilaçlarını düzenli kullan bir sıkıntı yaşamazsınız inşallah benim ikinci oğlanda çok sorunlu geçmişti gebeliğim 6 aya kadar devam etmişti kanamalarım şükür sağlıkla doğdu sende sağlıkla alırsın kucağına İnşallah 🙏

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
15.haftada neler yasiyoruz kizlar benim bebekneşi biraz asagidaymis igne ilac kullanip uzaniyorum hep
Benimde aşağıdaydı bebek kasıklarımda taşıdım hep bebeği o haftalar yürümek azap gibiydi karnımı tutmadan yürüyemiyordum iki adım atsam direk kasıklarım sanki ağırlıktan düşecek gibiydi şimdide tuvaletim geliyor sürekli o yüzden zor oluyor 35+3 deyim aşağıdan tutunması zor oluyor baya bi

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Benimde aşağıdaydı bebek kasıklarımda taşıdım hep bebeği o haftalar yürümek azap gibiydi karnımı tutmadan yürüyemiyordum iki adım atsam direk kasıklarım sanki ağırlıktan düşecek gibiydi şimdide tuvaletim geliyor sürekli o yüzden zor oluyor 35+3 deyim aşağıdan tutunması zor oluyor baya bi
Peki kanama kahve akinti dusuk riski oldumu masallah ilerlemis gebeligin selmetle kucagina alirsin insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım dikkat et ilaçlarını düzenli kullan bir sıkıntı yaşamazsınız inşallah benim ikinci oğlanda çok sorunlu geçmişti gebeliğim 6 aya kadar devam etmişti kanamalarım şükür sağlıkla doğdu sende sağlıkla alırsın kucağına İnşallah 🙏
Amin insallahhhh

Amin insallahhhh
Bende 16+1gunluk oldum bnde kötü geçiyor hemde baya bi kotu
Allahim kolaylastirsin insallah selametle kucagimiza aliriz hepimiz senin ne sorunun oluyo canim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Peki kanama kahve akinti dusuk riski oldumu masallah ilerlemis gebeligin selmetle kucagina alirsin insallah

Amin insallahhhh

Amin insallahhhh

Allahim kolaylastirsin insallah selametle kucagimiza aliriz hepimiz senin ne sorunun oluyo canim
Yok olmadı çok şükür doğum kanalına yakın değil di aşağıdan tutnmuştu sadece

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank

Amin insallahhhh

Amin insallahhhh

Bnde düşük riski var hap kullanıyorum 20 haftaya kadar kullanicam doktor söyledi ıns birsey olmax

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar