.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mart Anneleri kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan . başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,454 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mart Anneleri
Konu Başlığı .
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah 🧿 çok güzel ve çekicisin erkekler aşağılık kompleksine girdikleri için böyle şeyler söyler senin özgüvenini yok etmek istiyor sakın izin verme harika bir kadınsın eminim harika bir anne olmuşsundur tatlım 😘 💯💯💯💯
Çok teşekkür ederim cnm doğumdan sonra insanın piskolejisi çok değişik çalışıyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok guzelsin fıstığım benimm💕
Canımın içi çok teşekkür ederim

Kızlar sice ben çirkin Bi kadın mıyım eşim beni beğenmiyo Allah rizası için doğruyu söyleyin çirkinse çirkinsin deyin hiç birinize alnımam morelim çok bozuk napıcam benn doğum yaptığım için şuan biraz daha kiloluyum kendimde sevmiyorum soğudum artık bu hayattan.
Canım sna da çirkin diyen nebilim kendi mi çirkin aceba ayrıyetten yeni doğum yapan anneler dünyanın en güzel kadını bence 😇😊sen ne takıyosn kafaya ya boşver

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sice ben çirkin Bi kadın mıyım eşim beni beğenmiyo Allah rizası için doğruyu söyleyin çirkinse çirkinsin deyin hiç birinize alnımam morelim çok bozuk napıcam benn doğum yaptığım için şuan biraz daha kiloluyum kendimde sevmiyorum soğudum artık bu hayattan.
Şu kilodan ben istiyorum rabbim bi bana wermiyor anam bacım 🤦‍♀️ Artı kocan beyin neyini beqenmiyorms aqzn burnun yerinde qayet qüzel we qösterislisin masaAllah. 🧿 halt etmiş kuşum 🤛 üzme quzel canını 🌹

Ferhan Çolak

Kayıtlı Üye
rank
Bence çok güzelsin hiç doğum yapmış gibide değilsin kendini üzme

Sybm

Guest
rank
Bence çok güzel bı kadınsın 🤗üzme kendini o kocan önce dönüp kendine baksın senin gibi kadını bulmuştu bunuyo
Bi ara kaynanam diyrdu sen çok zayıfsın incecikdin begenmiyordu sonra millet diyordu fıstık gibi gelinin var dedim ben senin çirkin oglunu aldım bide beni begenmiyorsun gözlerim yeter dedim sustu profilime bak güzel degil miyim

Va
Şu kilodan ben istiyorum rabbim bi bana wermiyor anam bacım 🤦‍♀️ Artı kocan beyin neyini beqenmiyorms aqzn burnun yerinde qayet qüzel we qösterislisin masaAllah. 🧿 halt etmiş kuşum 🤛 üzme quzel canını 🌹
nada yine 50 kilo olduğum 😂😂

Va

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok güzel bir kadınsın maşallahın var güzelim 🧿
Eşin kendi çirkin olduğu için kendi özgüvenini tatmin etmek için seni kötülüyor ve özgüvenini düşürmek istiyor hiç kafana takma beğenmiyorsan kapı orda de Allah'ım ya bu erkeklere bu yıl bir şey oldu sanırım 🤦🏻‍♀️

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bak buda benim Urfa'ya gittiğim zaman cekinmistim
Bi ara kaynanam diyrdu sen çok zayıfsın incecikdin begenmiyordu sonra millet diyordu fıstık gibi gelinin var dedim ben senin çirkin oglunu aldım bide beni begenmiyorsun gözlerim yeter dedim sustu profilime bak güzel degil miyim

Va

Va

Dilanreyyan

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah çok güzelsin bunu tüm kalbimle söylüyorum. Ilk önce kendini sevmen gerek. Bende doğum yaptım lohusalikta özellikle yorgun bitkin haldydim hiç eski halimden eser yoktu ona rağmen seviyorum kendimi yavaş yavaş toplarladim sende toparlayacaksın braz zaman

Tüm sayfalar yüklendi.