.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mart Anneleri kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan . başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,454 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mart Anneleri
Konu Başlığı .
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bi ara kaynanam diyrdu sen çok zayıfsın incecikdin begenmiyordu sonra millet diyordu fıstık gibi gelinin var dedim ben senin çirkin oglunu aldım bide beni begenmiyorsun gözlerim yeter dedim sustu profilime bak güzel degil miyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Va

nada yine 50 kilo olduğum 😂😂

Va

Dur ev halimi atım
Sende güzelsin valla bu herifler çirkin bizi kıskanıyorlar
Anam manken gibi kariyiz ama bütün erkeklerin gotu kalkiyo bizim gibi karıları beğenmez oluyolar

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun o kadar çok üzngünüm ki

Kendimi hiç iyi hissetmiyorum hepinizden Allah razı olsun

Açık açık çirkinsin demiyo cnm ben seni beğeniyom diyo ama ben hissediyorum beneğnemdiğini

Açık açık çirkinsin demiyo cnm ben seni beğeniyom diyo ama ben hissediyorum beneğnemdiğini

İyiki varsınız birazda olsa kendimi iyi hissetim

Kuzum açıkça bişey dediği yok ben öyle hissediyorum piskolejim mi bozuk annalamdım

Kuzum açıkça bişey dediği yok ben öyle hissediyorum piskolejim mi bozuk annalamdım

Kuzum açıkça bişey dediği yok hep güzelim diyo ama ben artık kendimi güzel hissetmiyorum galiba

Kuzum açıkça bişey dediği yok hep güzelim diyo ama ben artık kendimi güzel hissetmiyorum galiba

Allah razı olsun hepinizden morelim düzeldi doğum yaptıktan sonra heryerim çatladı falan kendi kendime bişeyler kuruyorum galiba

Allah razı olsun hepinizden morelim düzeldi doğum yaptıktan sonra heryerim çatladı falan kendi kendime bişeyler kuruyorum galiba

2buçuk aylık cnm eşim dediğim gibi bişey demiyo cnm sadece ben öyle hissediyoeum

Galiba kendi kendime kuruyorum ne kadar zormuş ya

Galiba kendi kendime kuruyorum ne kadar zormuş ya

Çok teşekkür ederim morelim i birazda olsa yerine getirdiniz ben kendi kendime mi kuruyorum bilmiyorum
Kendi kendine mi kuruyorsun bilemiyorum ama öyle hissettiriyor ya da söylüyorsa sıkıntı eşindedir emin ol. Sen süsünden püsünden taviz verme kendine bak emin ol daha özgüven li hissedeceksin kendini. Geriside boş zaten 😇🌸

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sice ben çirkin Bi kadın mıyım eşim beni beğenmiyo Allah rizası için doğruyu söyleyin çirkinse çirkinsin deyin hiç birinize alnımam morelim çok bozuk napıcam benn doğum yaptığım için şuan biraz daha kiloluyum kendimde sevmiyorum soğudum artık bu hayattan.
Maşallah canm çok güzelsin eşine bakma . Çirkin kadın yok ki ayrıca madem seni beğenmiyor ne diye evlenmiş demekki çok beğenmiş ki evlenmiş . Sen eşinle bir foto at kızlar biraz onu ezelim 🤣🤣

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bi ara kaynanam diyrdu sen çok zayıfsın incecikdin begenmiyordu sonra millet diyordu fıstık gibi gelinin var dedim ben senin çirkin oglunu aldım bide beni begenmiyorsun gözlerim yeter dedim sustu profilime bak güzel degil miyim

Va

Va

Kız sen 50 kilomusn boyun kaç 🤔 ben 58 kiloyum 1.68 boyum war orantısız tanidiqm arkadaşm war kız 1.60 60 kilo tam denqine

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sice ben çirkin Bi kadın mıyım eşim beni beğenmiyo Allah rizası için doğruyu söyleyin çirkinse çirkinsin deyin hiç birinize alnımam morelim çok bozuk napıcam benn doğum yaptığım için şuan biraz daha kiloluyum kendimde sevmiyorum soğudum artık bu hayattan.
Eşindeki güzellik algısını merak ettim şuan taş gibisin bacım takma sen kimseyi 🧿

Tüm sayfalar yüklendi.