16+4 Erkek bebiş geliyor👶🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ tarafından oluşturulan 16+4 Erkek bebiş geliyor👶🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,978 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 16+4 Erkek bebiş geliyor👶🏻
Konbuyu başlatan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar cuma günü doktora gitmiştim bebiş bağdaş kurmuş uyuyordu cinsiyeti göstermemişti. Bugün patlayana kadar yemek tatlı meyve yiyip öyle gittim bide böyle deniyim bakalım keyfi yerine gelirse belki gösterir dedim veee oğluşum ultrasondan bana güldü 😍
Maşallah cnm benim saglıkla mutlulukla kucagına al inşallah canm

Bazen ben bile duygulanıyorum
Ya aklımı şu aşı karıştırdı bı tek biontech sordum olmalı mıyım ne tavsiye edersiniz diye. Ol dedi peki bebekte sorun oluşturur mu henüz bir açıklama yapılmadı çalışma da yapılmamış bu konuda dedim. O konuda bizde birşey diyemiyoruz bebeğe yan etkisi olmaz diyemiyoruz diyor

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ya aklımı şu aşı karıştırdı bı tek biontech sordum olmalı mıyım ne tavsiye edersiniz diye. Ol dedi peki bebekte sorun oluşturur mu henüz bir açıklama yapılmadı çalışma da yapılmamış bu konuda dedim. O konuda bizde birşey diyemiyoruz bebeğe yan etkisi olmaz diyemiyoruz diyor
Cnm benim ne Ebem nede nede doktorum vur denedi 21+4 günlügüz dogumdan sonra olacsm

Cnm benim ne Ebem nede nede doktorum vur denedi 21+4 günlügüz dogumdan sonra olacsm
Ya çalışıyorum günde onlarca insanla muhatap oluyorum evde bile olsak eşimiz çalışıyor sonuçta dışardan bı şekilde Allah korusun bulaşsa o zaman ne yapacağız. İki arada kaldık vallahi olsak bı dert olmasak başka bı dert

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar cuma günü doktora gitmiştim bebiş bağdaş kurmuş uyuyordu cinsiyeti göstermemişti. Bugün patlayana kadar yemek tatlı meyve yiyip öyle gittim bide böyle deniyim bakalım keyfi yerine gelirse belki gösterir dedim veee oğluşum ultrasondan bana güldü 😍
MasaAllah rabbim hayrlica kucaqna almayi nasıp etsin insaAllah kuşum 🤲🤍🌸

Tüm sayfalar yüklendi.