16.hafta bakar mısınız 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayfer0468 tarafından oluşturulan 16.hafta bakar mısınız 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,404 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 16.hafta bakar mısınız 🥰
Konbuyu başlatan Ayfer0468
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lyl

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Valla ga olduğunu hiç sanmıyorum canım aynı hafta bende öyleydim doktor kontrolünde sordum doktoruma o bile dedi bebek çok haraketli hissetmen normal diye 17 de artık vurmasını bile hissediyordum 🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay bende böyle oldu canım ailede herkes ki dedi ben erkek bu dedim haraketlerini hissettiğim hafta cinsiyetini de öğrendim Paşa'mın 😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim doktorumda hem bebek çok haraketli hemde sen zayifsin demişti canım büyük ihtimalle benim hissetme sebebim oydu 🤭
Bende zayıfım şimdi göbek hariç 😅 bende doktora sordum ayakları sağımdaymış trkme atıyordu ozamanlar demekki😍 bir dopsun ayaklarını yeriz 🤭

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende zayıfım şimdi göbek hariç 😅 bende doktora sordum ayakları sağımdaymış trkme atıyordu ozamanlar demekki😍 bir dopsun ayaklarını yeriz 🤭
Yaaa senin meleğimde demek ayakları sağda benim paşada öyle
Benimde şuan tek bebekten dolayı göbek var kendi aldığım kilo yine 1.5 başka yok 😂😂 o yüzden hissediyorum 🤭🤭 doktorum bugün artık haraketlerini takip et azalma olursa Yafa anormal bir şey gel dedi 🤗

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa senin meleğimde demek ayakları sağda benim paşada öyle
Benimde şuan tek bebekten dolayı göbek var kendi aldığım kilo yine 1.5 başka yok 😂😂 o yüzden hissediyorum 🤭🤭 doktorum bugün artık haraketlerini takip et azalma olursa Yafa anormal bir şey gel dedi 🤗
Bana bişey demedi doktor ya benim 12.haftada göbek çıktı milletin 5.ayda çıkıyormuş şimdi baya büyük göbeğim yusyuvarlak 😅 nasıl oldu bilmiyorum başka biyerimde bişey yok ama 5 6 kilo almışım göbekten başka bişey yok ama ya 😑 ama çok şükür her gün hisediyorum kıpırtılarını artık soldada oluyor maşallah acaba herkesinmi sağda bacakları 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bana bişey demedi doktor ya benim 12.haftada göbek çıktı milletin 5.ayda çıkıyormuş şimdi baya büyük göbeğim yusyuvarlak 😅 nasıl oldu bilmiyorum başka biyerimde bişey yok ama 5 6 kilo almışım göbekten başka bişey yok ama ya 😑 ama çok şükür her gün hisediyorum kıpırtılarını artık soldada oluyor maşallah acaba herkesinmi sağda bacakları 😅
Valla güzelim.ben yoğun olarak sağda tekme hissediyordum hele bide sağ tarafıma yattığım zaman resmen o tarafa yatma der gibi tekmeliyor gün içinde sola dönüyor vuruyor ama en son uyuma mevkisi hep sağ sanırım orayı çok seviyor 😂😂

Arkadaşlar herkese slm bir şey sorabilir miyim ilk gebeliğim şükür 16 hafta oldum sağ kasık tarafında sürekli kıpırtı hissediyorum emin olamıyorum çocuk mu 🥰heyacndan ağlıyorum bazen çok net hissediyorum
Bende o haftalarda hissetmiştim çok hafif ağlıyordum hemen mutluluktan şu an 19 haftalık olucaz tam net hissediyorum içim içime sığmıyor rabbim öyle güzel bi mutluluk ki binlerce kez şükretsem az❤️

Tüm sayfalar yüklendi.