16. Hafta da Cinsiyet net belli olur mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Hamişimm tarafından oluşturulan 16. Hafta da Cinsiyet net belli olur mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,977 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı 16. Hafta da Cinsiyet net belli olur mu?
Konbuyu başlatan Hamişimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuuu

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Pozisyon iyi değilse tahmin veriyor kesin konuşmak istemediği için ama bende oğlumu 16 haftada öğrendim

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar.
Ben 16.haftamda cinsiyet için gittiğimde Dr hanım bayaa ilgilenip iyice baktı aslında fakat %100 diyemem ama yüksek ihtimalle erkek dedi.. Sizce değişir mi?
Pozisyon iyse belli olur cnm ben 13 haftamda öğrenmiştim ondan sonra oğlum bi döndû arkasını yüzünü gören cennetlik 🤭

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar.
Ben 16.haftamda cinsiyet için gittiğimde Dr hanım bayaa ilgilenip iyice baktı aslında fakat %100 diyemem ama yüksek ihtimalle erkek dedi.. Sizce değişir mi?
Bazı Dr tahmini çıkıyor genelde burda 12 13 14 haftalıkken net öğrenenler var bn 19 haftada öğrendim 😄

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar.
Bende 16 . Haftada öğrendim genelde doğru çıkıyor cnm

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Umarım doğrudur. 🤲🏻 Benim bi abim var çok severim kendilerini... sonra ardarda 3 kızız. o yüzden hep ilk çocuğum erkek olsun isterdim yoksa asla ayırdığımdan değil 😍❤️ Teşekkür ederim hepinize 🎀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Umarım doğrudur. 🤲🏻 Benim bi abim var çok severim kendilerini... sonra ardarda 3 kızız. o yüzden hep ilk çocuğum erkek olsun isterdim yoksa asla ayırdığımdan değil 😍❤️ Teşekkür ederim hepinize 🎀
Yaa benimde hiç abım yok o yüzden küçüklükten beri hep ilk oğlum sonra kızım oldun derdim abilik nasıl his kızım tatsın diye nasip şuan ilk gebeliğim ve oğluşum olacak 🤭 Allah'ım ne verirse hayırlısını versin 🤲🏻 bu arada oğluşumu bende 16 haftada öğrendim canım

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Selam kızlar.
14.haftada öğrendim cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa benimde hiç abım yok o yüzden küçüklükten beri hep ilk oğlum sonra kızım oldun derdim abilik nasıl his kızım tatsın diye nasip şuan ilk gebeliğim ve oğluşum olacak 🤭 Allah'ım ne verirse hayırlısını versin 🤲🏻
Aminn 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar