16.haftadan sonra cinsiyette yanılma olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayii tarafından oluşturulan 16.haftadan sonra cinsiyette yanılma olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,345 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 16.haftadan sonra cinsiyette yanılma olur mu
Konbuyu başlatan Anneadayii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan FeridEsmer

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Dün 15+6da devletteki doktor kız dedi cinsiyet için. Bende yavaş yavaş eşyalarını alayım diye düşündüm ama acaba Yanılma olur mu
Bence bekle canım burdq herkese aynı öğreneği veriyorum benimde amcamın çocuğuna hep kız dediler doktorların hepsi farklı zamanlarda bakmasına rağmen doğumda erkek olduğu anlaşıldı detayliyı bekle istersen baba da doktorum erkek dedi ama ailede böyle bir olay olduğu için iki bebeğinde giyeceği kiyafteler alıyorum 🤦🏻‍♀️

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bence bekle canım burdq herkese aynı öğreneği veriyorum benimde amcamın çocuğuna hep kız dediler doktorların hepsi farklı zamanlarda bakmasına rağmen doğumda erkek olduğu anlaşıldı detayliyı bekle istersen baba da doktorum erkek dedi ama ailede böyle bir olay olduğu için iki bebeğinde giyeceği kiyafteler alıyorum 🤦🏻‍♀️
Ya bu olay ne zaman oldu bacak arasını falan göstermediler mi ayrıntılı ultrason a girmedi mi mesela nasıl olur bende yaşasam şok olurum ya 🤯

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya bu olay ne zaman oldu bacak arasını falan göstermediler mi ayrıntılı ultrason a girmedi mi mesela nasıl olur bende yaşasam şok olurum ya 🤯
2 yıl önce canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 yıl önce canım
Valla bizde anlamadık ki göründüğü doktorların hepsi kız dedi doğumda yengem bebeği görmese hastende olay çıkacaktı nasıl erkek oluyor bu zamana kadar kız dedin diye düşün

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
2 yıl önce canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bizde anlamadık ki göründüğü doktorların hepsi kız dedi doğumda yengem bebeği görmese hastende olay çıkacaktı nasıl erkek oluyor bu zamana kadar kız dedin diye düşün
Ama zor ya herşeyini aliyosun ediyorsun 🤭 bugünde ablamın binasındaki hemşire kaç doktorla görüşmüş kız demişler 8. Ayından sonra erkek olduğunu öğrenmiş 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ama zor ya herşeyini aliyosun ediyorsun 🤭 bugünde ablamın binasındaki hemşire kaç doktorla görüşmüş kız demişler 8. Ayından sonra erkek olduğunu öğrenmiş 😂
Ah görsem kuzum evin her yeri pembe pembe kiyafteler pembe beşik beyaz pembe doğumdan sonra resmen bide ayriyeten mecburi masrafa girdiler o kadar haraxmadwn dolayı ondan bende şuan ortak alıyorum kiyafteleri 😂😂hep korkudan bunlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar