16.haftadan sonra cinsiyette yanılma olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayii tarafından oluşturulan 16.haftadan sonra cinsiyette yanılma olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,373 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 16.haftadan sonra cinsiyette yanılma olur mu
Konbuyu başlatan Anneadayii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan FeridEsmer

Süslü4848

Kayıtlı Üye
rank
Dün 15+6da devletteki doktor kız dedi cinsiyet için. Bende yavaş yavaş eşyalarını alayım diye düşündüm ama acaba Yanılma olur mu
Canım bekle.bana 24.haftaya kadar kız dediler meğer erkekmiş şimdi 36 hafta oldum hala erkek. Biraz daha bekle istersen benim elimde pembe kıyafetler kaldı mecbur giydireceğim oğluşuma😃

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Canım bekle.bana 24.haftaya kadar kız dediler meğer erkekmiş şimdi 36 hafta oldum hala erkek. Biraz daha bekle istersen benim elimde pembe kıyafetler kaldı mecbur giydireceğim oğluşuma😃
Ayrıntılı ultrason a girmediniz mi ya da özelde baktirmadiniz mi önceden neyse siz yine erken ogrenmissiniz 🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah görsem kuzum evin her yeri pembe pembe kiyafteler pembe beşik beyaz pembe doğumdan sonra resmen bide ayriyeten mecburi masrafa girdiler o kadar haraxmadwn dolayı ondan bende şuan ortak alıyorum kiyafteleri 😂😂hep korkudan bunlar
Haklısın cnm

Anneadayii

Kayıtlı Üye
rank
21.haftadan önce gelme dedi ama ben 2 hafta sonraya yine randevu aldım😅 herşeyi almak istiyorum eşyası olsun istiyorum da son anda erkek derlerse de çok şaşırırım o yüzden sonraki randevuyu bekliyim bari😅

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Dün 15+6da devletteki doktor kız dedi cinsiyet için. Bende yavaş yavaş eşyalarını alayım diye düşündüm ama acaba Yanılma olur mu
Bir sonraki kontrolu bekle derim canim kiz bazen erkege donuyor cunku testisleri inmediyse kiz gozukuyor sonra erkek diyolar . Ama erkek denilen kiz olmuyor . Bence bekle canim bir sonra ki kontrolunu . Biliyorum can atiyosun birseyler almak icin ama ara renkler al beyaz sari kirmizi gibi ☺️ rabbim saglikla almayi nasip etsin kucagina 🤍

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 20. Haftada gidince sorup net öğrenicem zaten sevmrm masmavi ve pespembeyi iki cinsiyetin kullanacağı renkleri alırım sonraki çocuk ta kullanır başka cinsiyette olursa boşa masraf bence 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.